בעיית לחץ מים בקרית אונו

בית > מרכז מידע > בעיית לחץ מים בקרית אונו

פתרונות מקצועיים לבעיות בלחץ מים בקרית אונו

בבניינים ישנים כחדשים, לחץ המים התקין בצינורות הוא קריטי ומשפיע על איכות חייו של כל דייר בבניין. כדי לשמור על לחץ מים תקין מומלץ להזמין את דודי משאבות מים לאבחן ולטפל באופן מקצועי בבעיות בלחץ המים במידה והתגלו כאלו, ולקבל שירות אישי ומהיר של מומחים שיצליחו לאתר באמצעות ציוד מיוחד את בעיית לחץ מים בקרית אונו ובכלל, ועם הידע שצברו ימליצו על פתרונות אותן ניתן ליישם באופן חדשני.

שלב ראשון – איתור התקלה

לחצי מים בצנרות הבניינים באופן כללי, כמו גם בעיית לחץ מים בקרית אונו, עומדים בדרך כלל בסטנדרטים מאוד ספציפיים.
כל הדירות בכל הקומות אמורות להנות מלחץ מים חיובי בעת פתיחת הברזים. במידה ואין זה המצב הרי שככל הנראה קיימת בעיה שרק מומחה יצליח לאתרה.

שלב שני – לקרוא למומחה שיבדוק את הבעיה

בקרית אונו החווה תנופת בנייה מרשימה ישנם לא מעט קבלני אינסטלציה הפורשים את הצנרת.
מומחה יקרא על ידם לביצועה של בדיקת לחץ מים בעת השלמה לבנייה או למלאכת השיפוץ בבניין. יש לזכור כי קיימים מספר תהליכים במצב כזה:
החלפת הצנרת והנחתה של צנרת חדשה מחייבת ביצוע חיטוי לצנרת ובדיקת לחץ המים לאחר שלב החיטוי.אם אתם מעוניינים לקבל טופס 4 מהעירייה תהיו מחוייבים בבדיקת לחץ מים.
אם התגלתה נזילה מהצנרת הרי שחלק מאיתור הנזילה יכלול גם בדיקת לחץ מים.

שלב שלישי- מציאת הגורמים האפשריים לבעיות לחץ המים

למרות הסברה הרווחת שבעיות בלחץ המים מקורן בהבדלי גובה, מתברר כי בפועל קיימות סיבות רבות לבעיות אלו. מצב של נזילות או סדקים בצנרת לדוגמה יכול בהחלט להוות סיבה אפשרית לירידה בלחץ המים.
במקביל יש לזכור כי גם לחצים גבוהים של לחץ המים מהווים בעיה הגורמת לשחיקת הצנרת בעתיד.
כשאתם תרים אחר בעל מקצוע מתאים חפשו כזה עם קבלות מוכחות לאיכות עבודתו. דודי משאבות מים כולל צוות מקצועי, קשוב ואמין, בעל נסיון מעשי בשטח ולקוחות רבים ומרוצים אשר זכו לטיפול נאות כשהתעוררה בעית לחץ מים בקרית אונו בביתם, והעושה שימוש בטכנולוגיה חדישה וציוד מתקדם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button