בעיית לחץ מים ברמת גן

בית > מרכז מידע > בעיית לחץ מים ברמת גן

בעיית לחץ מים ברמת גן

לחץ מים תקין הוא מרכיב חיוני בכל בית. במקרים מסוימים נוצרת בעיית לחץ מים ברמת גן, הן בבניינים ישנים, הן ברבי קומות חדשים והן בבתים פרטיים. כשזה המצב חשוב לבדוק מדוע נוצרה הבעיה.
זוהי בדיקה יחסית פשוטה אבל חשוב להפקיד אותה בידי איש מקצוע מנוסה – מומחה מקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים.

שלב ראשון – אבחון מקור הבעיה

חשוב מאוד לאבחן את הסיבה להיווצרות בעיית לחץ מים ברמת גן, ולעשות זאת מהר ככל האפשר. מעבר לפגיעה באיכות החיים עקב זרם המים החלש, בעיה מסוג זה עלולה להוביל לפגיעה בצנרת ואפילו ניתוקים של חיבורים ופיצוצים בצינורות.

שלב שני – באילו מקרים מתבצעת בדיקת לחץ מים ברמת גן?
גם כשלכאורה הכל תקין, יש מצבים שבהם מתבצעת בדיקת לחץ מים ברמת גן. למשל כשמסיימים לשפץ דירה או בית פרטי, כשמחדשים תשתיות שקשורות לצנרת וגם אחרי חיטוי הצנרת (פעולה שמתבצעת לצורך סילוק משקעים). גם במסגרת בדק בית כללי תתבצע בדיקה לאיתור בעיית לחץ מים וכמו כן בדיקה זו היא חלק מהתהליך לקבלת היתר אכלוס (טופס 4).

שלב שלישי – אילו מקומות חשופים במיוחד להופעת בעיית לחץ מים ברמת גן?
בעיית לחץ מים ברמת גן עלולה להופיע בכל דירה בכל מבנה – ובפרט בקומות עליונות ברבי קומות ובקומות מרתף.

שלב רביעי – איתור נזילות בצנרת בזכות בדיקת הלחץ

כשסוגרים את הברז הראשי של המים ומחברים ברז במקלחת לשעון לחץ ניתן לזהות נזילות. תחילה בודקים את הלחץ הקבוע בצינורות כשהברז הראשי עדיין סגור, לאחר מכן פותחים את זרם המים החמים ומודדים את הלחץ ולבסוף מודדים את הלחץ כשזרם המים הקרים פתוח.
איתור מקום הנזילה יתבצע באמצעות מצלמה תרמית או חיישני גז.

בדיקת לחץ מים בצנרת – אך ורק עם מומחים

על-מנת לקבל את התוצאות המדויקות ביותר ואת המידע הרלוונטי, חשוב להיעזר במומחים בתחום. עבודה מקצועית גם שומרת על הצנרת ועל המשאבות.
קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים אמונה על ביצוע כל הבדיקות הרלוונטיות לאיתור בעיית לחץ מים ברמת גן ופתרונה – ומספקת שירות זה בזמינות גבוהה. ניתן ליצור איתנו קשר בקלות ובנוחות דרך האתר, ולדעת שתקבלו מענה אופטימלי.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button