דודי משאבות בע״מ – שירות 24 שעות ביממה

בית > מרכז מידע > דודי משאבות בע״מ – שירות 24 שעות ביממה

שירות 24 שעות של חברת דודי משאבות

דודי משאבות בע״מ היא חברה מובילה המציעה פתרונות לכל דורש. מוזמנים ליצור קשר בטלפון  073-7826176 או במייל dudi@dudiwaterpump.co.
il
מובילה בתחום המשאבות התעשייתיות ומציעה פתרונות חדשניים מזה למעלה מעשור. אנו מתמחים בכל שירותי השאיבות, משאבות וטכנולוגיות מיוחדות לניקוז, שירותי סניקה ותשתיות.
החברה שלנו הפכה למובילה בתחומה בעזרת מחויבות ועבודה קשה של אנשים אשר שמו לעצמם למטרה לשמור על שירות הלקוחות האיכותי ביותר ורמת המוצרים הגבוהה ביותר.
אכפת לנו מהצרכים שלך ואנו שמחים לספק פתרונות יצירתיים לכל בעיה. בדודי מערכות ומשאבות בע״מ, האנשים עושים את ההבדל, ולא רק המוצר!
אנו שואפים לספק מגוון שלם של פתרונות לצד ידע טכני אשר יסייע לכם להפיק את התועלת הרבה ביותר מהמערכות שאנו מספקים. בדודי מערכות ומשאבות בע״מ, אנו מפתחים עם הלקוחות שלנו מערכת יחסים המבוססת על חילופי ניסיון וידע, כבוד הדדי, אמון ומהימנות.
ברצוננו לספק שירות לקוחות אשר לעולם לא מסתיים, כדי להבטיח שימוש אפקטיבי וארוך טווח במערכות שאנו מתקינים.
לדודי משאבות ומערכות בע״מ יש את הידע והניסיון לסייע עם כל פרוייקט, גדול כקטן, וגם במקרים בהם יש דרישות מיוחדות הנחוצות להתקנת המערכת או המשאבה. דודי משאבות ומערכות עובדים עם לקוחות קטנים כגדולים, פרטיים ומוסדיים, עיריות ורשויות מקומיות.

צוותי השירות שלנו ישמחו לספק לכם שירותים מקצועיים המכסים סקאלה רחבה של מצבי חירום. אנו שמחים לעמוד לשירותכם בכל שעה ומזג אוויר. בין השירותים המקצועיים שאנו מציעים תמצאו שאיבת הצפות, תכנון, הקמה ותחזוקה של מאגרי מים, תיקון והתקנה של מערכות כיבוי אש ותיקון והחלפת צנרת.

אחד משירותי הדגל של דודי משאבות ומערכות בע״מ הוא הביובית. מערך שירותי הביובית בחברתנו ערוך ומוכן לטפל במגוון רחב של בעיות הצפה הנובעות מסיבות שונות. המוצר האיכותי הזה מאפשר לכם להיות בראש שקט: גם אם ישנה סתימה או הצפה, שבירה או כל בעיה לוגיסטית דחופה – נוכל לסייע לכם באמצעות הביובית במהירות ומקצועיות.
בין השירותים שאנו מציעים במסגרת הביובית תוכלו למצוא שחרור ופתיחת סתימות במערכת הביוב, שאיבה וריקון של בורות ספיגה ושופכין, ריקון בריכות שחייה ועוד. תנו לנו את ההזדמנות לפתור לכם את הבעיה!

 

073-7826176

dudi@dudiwaterpump.co.
il

גוש עציון 20 ת"א 6772807

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button