הצפות בבני ברק

בית > מרכז מידע > הצפות בבני ברק

הצפות בבני ברק

כולנו מכירים את התופעה של הצפות מימי הגשמים הלא מאד רבים שפוקדים את ישראל. הבשורה המעניינת היא שהצפות יכולות להתרחש גם בימי הקיץ הלוהטים ולא, לא בגלל מי גשמים. קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירות של טיפול ומניעת הצפות בבני ברק והסביבה.

שלב ראשון אבחון הבעיה

כשמתרחשות הצפות בבני ברק או סביבתה כולנו נזכרים לדבר על תשתיות. עד כמה הן ישנות, לא מתוחזקות ולא תואמות את הצרכים האנושיים. הצפה יכולה להיות במגוון תרחישים, החל מבניין מגורים, בתים פרטיים עם קומת מרתף או הצפה תת קרקעית עקב חדירה של מי גשמים לעומק הקרקע או פיצוץ בצנרת או סתימה במערכת הניקוז, המשך בהצפה יכולה עקב בלאי או תקלה במערכת הניקוז וכלה כמובן בהצפה של חניון תת קרקעי או חדר מכונות.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

טיפול בתופעה של הצפות בבני ברק אינו שונה מטיפול בתופעה בכל מקום אחר, אולם בעיר בני ברק יש שפע של מבנים ישנים שמאכלסים כמות גדולה של דיירים והמצב הזה עם תחזוקה לקויה עלול להביא לריבוי הצפות בבני ברק והסביבה. כך או כך הטיפול המתאים יימצא לאחר שנבין מה הסיבה להצפה.

שלב שלישי – שאיבת ההצפה

אחרי זיהוי מקור הבעיה נוכל להתחיל לטפל בה.
בשלב הראשון יש לשאוב את המים ואת הנוזלים על ידי משאבות חזקות במיוחד שמותקנות על רכבי ביובית.

שלב רביעי – טיפול בנזקי ההצפה ותיעוד

בקבוצת דודי משאבות מים פעולת חטיבה מקצועית שאמונה על טיפול בנזקים של הצפות בבני ברק. זאת בעזרת ציוד מקצועי וזמינות גבוהה של 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע! החטיבה מעניקה מענה בכל נושאי ההצפות תוך איתור הסיבה להצפה וטיפול מידי למניעת הצפות בעתיד.

איך אנחנו עובדים?

קבוצת דודי משאבות היא חברה שמתמחה בטיפול בכל נושאי האינסטלציה לרבות משאבות מים. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מעולה בזמינות גבוהה תוך שירות מקצועי ובמחירים הוגנים. החברה עושה שימוש בכל הציוד המקצועי והמתקדם ביותר ואנשיה הם מומחים בתחומם.
לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר דרך אתר האינטרנט של החברה ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button