הצפות בחולון

בית > מרכז מידע > הצפות בחולון

טיפול מקצועי בהצפות

המושג "גשמי ברכה" לא תמיד מתאים למציאות. לא אחת אנחנו עדים לדיווחים ברחבי העולם ולצערנו גם בארץ, לנזקים שגורמות הצפות עקב גשמים חזקים. לא תמיד כמויות המים ניתנות לחיזוי.
הצפות בחולון הם לא דבר זניח ולאו דווקא בגלל גשמים. כשכמויות מים מאיימות להחריב רכוש ואפילו חיים, דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ הם בדיוק מה שצריך. צוות מיומן ומקצועי שיגיע ללא דיחוי ויפתור את הבעיה.
ככל שתזעיקו אותנו מוקדם יותר כך רמת הנזקים תקטן.

שלב ראשון- איתור מקור ההצפה

פעולה מהירה של איתור מקור המים היא החשובה ביותר. קודם כל לעצור את ההצפה בחולון.
מים שמקורם בגשמים הם דבר נראה לעין אבל במקרים שאינם נזקי טבע, יכול להיות שמדובר בפיצוץ בצנרת המים הדירתית או הקומתית. בעיות במערכת הניקוז, סתימות ותקלות בתשתיות הם סיבות נוספות אפשריות.

שלב שני – שאיבת המים

כאשר ההבחנה מאחורינו, יש לגשת לפתרון.
לפני שנוכל לטפל בגורם ההצפה בחולון עלינו לעצור את המים ולסלק אותם. לדודי מערכות ומשאבות מים ציוד מתקדם בדיוק לזה. משאבות ייעודיות המותקנות על רכבי ביובית  לשאיבת המים מהבתים ומהאזורים הנמוכים.

שלב שלישי – תיעוד הנזקים

אין הצפה שלא עושה נזקים. הם יכולים להיות מינוריים או עצומים, אבל חשוב לתעד אותם. בין אם מדובר בבית פרטי, בעסק או בחניון.
יש מערכות מוכוונות פיצוי כמו חברות ביטוח או לעיתים גם הקרן לנזקי טבע של המדינה שיעזרו בעת מצוקה.

שלב אחרון – תיקון ומניעה

מששאבנו את המים במהירות האפשרית, נותר לתקן את הסיבה שבגינה הגענו להצפות בחולון. דודי מערכות ומשאבות נותנת פתרונות מעטפת לכל השלבים.
הצוות יחליף צנרת בעייתית, יטפל בבורות שופכין או בבריכת שחייה דולפת. התיקון ימנע את הישנות הבעיה בעתיד.

פתרון רב מערכתי להצפות בחולון

הצוותים של דודי מערכות רואים במקרים של הצפות בחולון כמצב חירום.
ככזה, הצוות המקצועי עם הציוד האיכותי והמתקדם ביותר, ייתן מענה לקריאות בכל שעה ובכל מקום. חשוב לשמור את מספר הטלפון במקום גלוי וזמין למקרה הצורך. פנו אלינו בטלפון 073-7826176 ונבוא לעזרתכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button