הצפות בקרית אונו

בית > מרכז מידע > הצפות בקרית אונו

מענה מהיר להצפות בקרית אונו

הגשם לא תמיד נושא ברכה בחובו. לא פעם אנו רואים מצבים בהם נגרמות הצפות בעקבות גשמים חזקים מיד. במצבים אלו כמויות המים, שלא תמיד ניתנות לחיזוי, גורמות למצב של הצפות בקרית אונו.
דודי מערכות ומשאבות מים יכולים לסייע באמצעות הצוות המיומן והמקצועי שלהם המגיע במהירות ודואג לפתור את הבעיה. כמו תמיד פנייה מוקדמת תביא לפתרון מהיר של הבעיה ולהקטנת טווח הנזקים לרכושכם.

שלב ראשון-  מהו מקו ההצפה

לפעול במהירות כדי לאתר את מקור המים היא הפעולה החשובה ביותר.
יש לעצור מיד את ההצפה בקרית אונו, הן אם מקורה בגשמים או במקרה של פיצוץ בצנרת הדירה או הקומה. לרוב במקרה כזה ההצפה מגיעה מבעיות במערכת הניקוז, או סתימות ותקלות בתשתיות. כל אלו יכולים להיות הסיבה האפשרית להצפה שהתרחשה.

שלב שני –לשאוב את המים

לאחר ביצוע האבחון ניתן לגשת לפתרון. אולם לפני הטיפול בגורם ההצפה בקרית אונו יש לדאוג לעצור את המים ולפנות את השטח. דודי מערכות ומשאבות מצוייד בכלים המתאימים הכוללים משאבות מתאימות המותקנות על רכבי ביובית.
אלו דואגים לשאוב את המים מהבית ומהאזורים הנמוכים.

שלב שלישי – לתעד את הנזק

הצפה גורמת לנזק, קטן או גדול, בכל מקרה חשוב לתעד אותו. במקרים בהם מדובר בבית פרטי, עסק או אפילו חניון הרי שישנן מערכות שידאגו לפצות אתכם כמו חברות ביטוח או קרן לנזקי טבע מטעם המדינה.

שלב אחרון – תיקון ומניעת הצפות עתידיות

שאיבת המים במהירות מאפשרת לתקן את הסיבה להצפות בקרית אונו. דודי מערכות ומשאבות דואגת לפתרון בכל אחד מהשלבים שתוארו כאן. הצוות שלנו יחליף צנרת בעייתית, יטפל בבורות שופכין או ידאג לבריכת השחייה הדולפת כך שהבעיה לא תתחדש בעתיד.

פתרון רב מערכתי להצפות בקרית אונו

הצוותים של דודי מערכות מתייחסים למקרה של הצפות בקרית אונו כמצב חירום. לכן הצוות המקצועי שלנו שמשתמש בציוד איכותי ומתקדם ביותר מוכן לענות לקריאות בכל שעה ובכל מצב. שימרו את מספר הטלפון שלנו במקום גלוי וזמין ופנו אלינו במידת הצורך כך שנבוא לסייע: 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button