התקנת סילוקית

בית > מרכז מידע > התקנת סילוקית

שירות התקמת סילוקית בבית הלקוח

מהי סילוקית?התקנת סילוקית – סילוקית זוהי משאבה סניטרית המיועדת למקומות שבהם יש צורך בהתקנה נוספת של שירותים או כיורים בבתים, במשרדים, ביחידות דיור, במקלטים ובעוד מקומות שבהם אי אפשר לנקז את המים והשפכים משום שיש הבדלי גבהים ואין שיפוע מתאים. הסילוקית מותקנת במקומות שאין בהם אפשרות לנקז את המים והשפכים למערכת ביוב ראשית. אם יש הבדלי גובה במבנה, יש צורך בסילוקית.
כאשר יוצרים יחידת דיור בבתים מחולקים, גם אז נוצרת בעיית ניקוז משום שיש מרחק רב בין הצנרת המרכזית לבין השירותים או הכיורים החדשים.סילוקית – פתרון מושלםהסילוקית מהווה פתרון נוח ולא יקר. כשאין הכנה מראש של צנרת לביוב ויש צורך בהתקנת שירותים וכיורים, הסילוקית היא הפתרון היחידי והמושלם.
אם פעם הייתם צריכים לשבור קירות ומרצפות כדי להעביר צנרת היישר לביוב ולהכין את הבור למשאבה, בתהליך יקר וארוך, כיום הסילוקית היא המתקן המושלם שמוכן להרכבה ובתוכו כבר מותקנת משאבה שפועלת על פי ההנחיות. לסילוקית יש פתח בעל שרוול והוא שמאפשר חיבור לאסלה, כאשר בשני צידי המתקן יש אפשרות לחבר כיור או מקלחון או מכונת כביסה וכדומה.כיצד פועלת סילוקית?התקנת סילוקית דוחפת את השפכים לגובה של חמישה מטרים ולמרחק של 100 מטרים.
בזמן שמורידים את המים באסלה, מופעלת הסילוקית. המים והשפכים נכנסים למיכל פלסטיק ובתוכו משאבה אוטומטית. ברגע שמפלס המים במיכל עולה, מופעלת המשאבה בקלות.
השפכים המוצקים במיכל נחתכים באמצעות סכין פנימית שנמצאת במיכל. כך מעלימים אוטומטית את השפכים המוצקים באמצעות צינור פלסטי שמוביל אותם למערכת הביוב הקרובה, ומה לגבי הריחות הלא נעימים? אין מה לחשוש מהם כי לא תריחו מאום.גודל הסילוקיתיש גדלים שונים לסילוקית.
תוכלו למצוא סילוקית קטנה יותר המיועדת לכיור ולשירותים. יש סילוקית שמתקינים מאחורי הקיר והיא מצוינת לאסלה תלויה. כל סילוקית והצורך שלה.
רק איש מקצוע יודע לומר לכם בוודאות מה גודל הסילוקית שתזדקקו לה כדי למלא את הפונקציה שלשמה היא מיועדת.מדוע יש צורך בהתקנה מקצועית בלבד?קחו בחשבון שרק התקנה של בעל מקצוע תהיה התקנה מדויקת ונכונה. אל תסתבכו בחוסר מיומנות כשאפשר לפנות לאיש מקצוע ולחברה מיומנת כמו "דודי משאבות".
דודי יגיע לביתכם ויתקין את הסילוקית במקום שצריך: באסלה, בכיור, במכונת הכביסה, במדיח הכלים, באמבטיה, במזגן ובכל מקום נוסף שיזדקק לשירותיו. כל סילוקית היא בעלת כושר ניקוז שונה, ולכן ההתאמה צריכה להיות בהתאם לצרכים ולהיעשות על ידיהם של אנשי מקצוע בלבד. דודי משאבות – שירות מכל הלבקנייה ממקור מקצועי מבטיחה את עמידת המוצר בתקנים מחמירים, מה שמבטיח פעילות מיטבית ומקצועית.
מקור מקצועי אף מבטיח עמידה על פי מכון התקנים הישראלי.  כמובן, תקבלו תמיכה טכנית וייעוץ, אחריות והתקנה מאיש המקצוע המדובר. "דודי משאבות" ישמח להעניק לכם ייעוץ בכל שלב, התקנה ושירות מקצועי מכל הלב.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button