חיטוי מאגרי מים בהוד השרון – כל מה שצריך לדעת

בית > מרכז מידע > חיטוי מאגרי מים בהוד השרון – כל מה שצריך לדעת

חיטוי מאגרי מים

לפעולת החיטוי המוכרת לכולנו חשיבות רבה והשפעה משמעותית על בריאותנו. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חיטוי מאגרי מים. במאגרים הנמצאים על כל מבנה מצויים מי השתייה המגיעים אלינו ממערכת המים של הרשות המקומית.

מתי חשוב לבצע את החיטוי?

המים במאגרים אלה, חייבים לעבור חיטוי אחת לשנה על מנת שיהיו מי שתייה איכותיים ונקיים. חיטוי מאגרי מים בהוד השרון או בכל עיר אחרת הינה פעולה חיונית על פי תקנות משרד הבריאות. מי שאמון על ביצועה אלו דיירי המבנה שכן הם האחראים על תחזוקתו מאז הקמת מאגר המים על ידי הרשות המקומית.
מי שמבצע בפועל את פעולת החיטוי הינן חברות העוסקות בכך כמו למשל חברת דודי משאבות ומערכות מים.

כיצד מתבצע חיטוי מאגרי מים?

החיטוי מתבצע על פי פרוטוקול מסודר בו יש לרוקן את מי המאגר בטרם הפעולה, לנקות את המאגר וסביבתו, לפנות פסולת ולחטא על ידי כלור או באמצעות קיטור. על מנת לבדוק את מי השתייה ולשלול מזהמים וחיידקים יש לקחת גם דגימה ממים אלה ולהעבירם לבדיקה.
לאחר תהליך החיטוי יש לבצע ריסוס בסביבת המאגר על מנת לשמור לאורך זמן על ניקיונו.

חיטוי מאגרי מים – פנו למומחים!

חברת דודי מערכות ומשאבות מים בע"מ היא החברה המובילה בתחום חיטוי מאגרי מים בהוד השרון ובכל אזור המרכז. כחלק מתהליך תחזוקת מערכות מים אנו נבצע גם חיטוי מאגרי מים באופן מקצועי ביותר ובהתאמה לדרישות משרד הבריאות ומכון התקנים.
חשוב לציין כי חיטוי שלא נעשה כנדרש או לא נעשה כלל מעמיד בסיכון את המשך אספקת המים לבניין, בשל ניתוקם הצפוי ממאגר המים העירוני.

זמינים עבורכם 24 שעות ביממה

אנשי המקצוע המנוסים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים זמינים עבורכם לכל פעולה הנדרשת בתחום מערכת המים והאינסטלציה בבית הלקוח או בבית העסק. אנו משווקים מערכות ומשאבות מים מכל הסוגים ולכל הצרכים, מספקים פתרונות לכל סוגי התקלות בכל שעות היממה ובכל יום בשבוע, וכן שירותי תחזוקה למערכות אלה, ומבצעים חיטוי מאגרי מים בהוד השרון ובכל אזור המרכז במקצוענות רבה.
לעוד מידע והכוונה פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות.

r

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button