חיטוי צנרת טופס 4 בחולון

בית > מרכז מידע > חיטוי צנרת טופס 4 בחולון

חיטוי צנרת לקראת טופס 4 בחולון

ידוע לכולם שבניית בית או שיפוץ מסיבי כרוכים בלא מעט בירוקרטיה, עמלות, אגרות, אישורים וכמובן התנהלות מול בעלי מקצוע שונים. זה הופ]ך את המשימה כולה לסיזיפית יותר ולא תמיד ברור לנו מה הסיבה לכל טופס ולשם מה נחוצות כל הבדיקות הנדרשות.
טופס 4 שניתן על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הוא האסמכתא לכך שמבנה תקין למגורים וניתן לחבר אותו לרשת המים ולקווי החשמל לפני הכניסה של הדיירים.
כחלק מכך נדרשים דיירים לבצע חיטוי צנרת טופס 4 בחולון והסביבה. קבוצת דודי משאבות מים מבצעת את החיטוי הנדרש באופן מקצועי ובהתאם לתקן, מה שמבטיח מבחינתכם אישור מהיר על ידי הוועדה בדרך לאכלוס הנכסף.
מדובר על פעולה בעלת חשיבות תברואתית רבה משום שהיא מבטיחה איכות טובה של מי השתייה שלכם בבית על ידי מניעת חדירת מזהמים לצנרת המים של מבנה המגורים.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

בשלב הראשון לפני שמבצעים חיטוי צנרת טופס 4 חשוב לבדוק את מצב הצנרת ומאגרי המים. את הבדיקה של איכות המים עושים לפני התקנת תשתיות המים והחשמל.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

חיטוי צנרת טופס 4 בחולון נעשה באופן מסודר ומובנה כדי שהתוצאה תהיה מושלמת.
צוות העבודה של דודי מערכות מים ירוקן את הצנרת של הבניין כדי לבצע תהליך מלא של ניקוי וחיטוי הצנרת. בשלב הבא יוזרמו מים נקיים אל הצנרת כדי להמשיך את פעולת הניקוי. בשלב הבא נבדוק שאין מזהמים בתוך הצנרת ואז נוכל להכניס פנימה את חומר החיטוי לצנרת לפי הכמות המדויקת שצריך כדי לבצע חיטוי צנרת טופס 4.

שלב שלישי- שטיפת חומרי החיטוי ובדיקה של איכות המים

לאחר שטיפת חומר החיטוי יש לבצע בדיקה חוזרת של איכות המים כדי להיות בטוחים שאים בהם מזהמים. את זה נעשה על ידי שליחה של דגימה למעבדה מוסמכת. תשובת המעבדה היא בעצם האישור שיש להגיש לוועדה כדי לקבל טופס 4.

קבוצת דודי מערכות מים- אנחנו המומחים לחיטוי מערכות מים

קבוצת דודי מערכות מים מתמחה מזה שנים בביצוע חיטוי צנרת טופס 4 בחולון. אנו מבצעים את העבודה במהירות, ביעילות ומקצועיות. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button