logo4_s

טיפול במערכות סולאריות למים חמים

אנרגיית השמש היא משאב זמין מאוד שחוסך כסף רב לכל משק בית

על-מנת לנצל באופן מיטבי את האנרגיה הזו לטובת מים חמים, חשוב לטפל נכון במערכות הסולאריות הרלוונטיות. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים אמונה על תחזוקה שוטפת של מערכות אלה וגם על פתרון בעיות שעלולות לצוץ ולמנוע מכם מים חמים

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, מערכות סולאריות למים חמים הן בחירה מתבקשת. ואכן, חלק גדול מאוד מהישראלים מקבל את המים החמים ממערכות שמנצלות את אנרגיית השמש לחימום המים. על-מנת להפיק מקסימום תועלת ממערכת סולארית, חובה לטפל בה נכון. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מספקת את השירות הזה בסטנדרטים הגבוהים שמאפיינים את כל העבודות שלה.

מה כוללת תחזוקה שוטפת של מערכת סולארית למים חמים?

כמו כל מערכת, גם זו שמספקת מים חמים על בסיס אנרגיית השמש זקוקה לתחזוקה שוטפת. בדיקות תקופתיות מאפשרות במקרים רבים לגלות בעיות שמתחילות להתפתח עוד לפני שהן גורמות לתקלה. כמו כן הן כוללות פעולות שונות שמקדימות תרופה למכה ומונעות השבתה של המערכת בעתיד.

תחזוקת מערכות סולאריות למים חמים כוללת בין השאר ריקון של המים מהקולטים. כמו כן תתבצע שטיפה בלחץ מים גבוה של כל קולט על-מנת לסלק מתוכו את כל הלכלוכים ובפרט הבוץ שהצטברו. מטרה משמעותית נוספת של התחזוקה השוטפת היא מניעת היווצרות אבנית. ללא פעולה זו, האבנית שמצטברת עלולה לפגוע בקולטים עד כדי כך שיהיה צורך להחליף אותם. התדירות משתנה בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מערכת. המומחים המנוסים של קבוצת דודי מערכות ימליצו לכם על התדירות האידיאלית במבנה שלכם, כשבדרך כלל מדובר על פעם בשנה עד 3 שנים.

טיפול מותאם למערכת הסולארית הספציפית אצלכם

דגש חשוב במיוחד בכל טיפול במערכות סולאריות למים חמים הוא התאמתו למבנה של כל מערכת ולמרכיבים שלה. בהקשר זה כדאי לדעת שיש שני סוגים של מערכות: מרכזית ומבוזרת. במערכת מרכזית ישנו מאגר מים אחד לכל הדירות בבניין, ואילו האופציה השנייה כוללת דוד נפרד לכל דירה. האופציה הראשונה נחשבת יעילה יותר, אבל עלות ההתקנה שלה גבוהה יותר. כשלכל דירה יש דוד, הוא עשוי להיות ממוקם על הגג כפי שהיה נהוג בעבר, או בסמוך לדירה עצמה, למשל במסתור הכביסה, כפי שנהוג בבניינים חדשים. במקומות שבהם הדוד נמצא בנקודה נמוכה יותר מהקולט, המערכת הסולארית תכלול גם משאבה לסחרור המים על-מנת להבטיח זרימת מים חמים בכל פעם שנוצר צורך במים בטמפרטורה גבוהה. מערכת סולארית מסוג זה נקראת מערכת מאולצת, והתחזוקה שלה כוללת באופן טבעי גם בדיקה תקופתית של המשאבה.

מענה מהיר ומדויק לכל תקלה

טיפול במערכות סולאריות למים חמים כולל גם מענה מהיר, ואפקטיבי, לכל תקלה. בדרך כלל האינדיקציה לבעיה היא פשוט היעדרם של מים חמים גם ביום שמש. במצב כזה, צוות מיומן ועתיר ניסיון של קבוצת דודי מערכות יגיע למבנה ויבחן את כלל רכיבי המערכת. יש מספר סוגים של בעיות שחשוב לפתור במהירות: תקלה במשאבה, נזילה מקולט, פיצוץ בצנרת ועוד.

צוותי דודי מערכות עוברים הכשרות מקיפות, וגם השתלמויות שוטפות באופן קבוע. בזכות ההשקעה הרבה, כל אנשי המקצוע של החברה מכירים היטב את כל סוגי המערכות הסולאריות. על הבסיס הזה מי שיגיע אליכם יזהה מיד את הבעיה וגם ידע בדיוק איך לפתור אותה.

 

שירות בשקיפות מלאה

מחויבות נוספת של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים בכל מקרה שבו נדרש טיפול במערכות סולאריות למים חמים היא לשקיפות מוחלטת. ההתחייבות נובעת מהאני מאמין של דוד קצב, מייסד ומנכ"ל החברה, להעניק תמיד את מלוא התועלת האפשרית. חלק בלתי נפרד מכך הוא לספק לכל לקוח תמונת מצב מפורטת ומדויקת, והבנה מלאה של מה צריך להיעשות. כל צוותי החברה מקפידים להעביר ללקוחות כל אינפורמציה חיונית, וכן לענות בסבלנות ובגובה העיניים על כל שאלה. בדרך זו גם אתם תוכלו לדעת בוודאות שהמערכות הסולאריות שלכם בידיים טובות ואמינות.

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
התקשרו לייעוץצרו קשר דילוג לתוכן