לוחות פיקוד מערכות מים בקרית אונו

בית > מרכז מידע > לוחות פיקוד מערכות מים בקרית אונו

לוחות פיקוד ממוחשבים להבטחת תקינות מערכות מים

אוטומציה ומחשוב חדרו לכל חלק מחיינו והם אינם נמצאים רק במפעל או בתעשייה מורכבת, גם בבתים פרטיים או בבניינים ניתן למצוא מערכות שפועלות באמצעותם של לוחות פיקוד ממוחשבים. כמובן שחשוב לוודא כי אותן מערכות יעבדו כראוי, ביעילות, חסכנות וללא בעיות תחזוקה ונזקים קשים. לוחות פיקוד מערכות מים בקרית אונו מותקנים בבתים ובבניינים וכך גם במבנים עירוניים או ציבוריים אחרים.
אנו בדודי מערכות ומשאבות מים בעלי ידע מקצועי וניסיון רב שנים בהתקנתם, תיקונם וטיפול שוטף בהם.

שימוש במוצרים מובחרים

חברת דודי מערכות ומשאבות מים משתמשת בציוד הטוב והמתקדם ביותר. כאשר אנו ממליצים על לוחות פיקוד ובקרה הרי שאנו דואגים להמליץ על לוחות של ABB שהיא מהחברות המובילות בעולם בתחום זה.
מה שמאפשר התקנתן של מערכות הנחשבות לחסכוניות, המתקדמות והאיכותיות ביותר שניתן למצוא בשוק כיום. לוחות פיקוד אלו משמשו כמוח של המערכת ומביאות לייעולן של מערכות המים, ההשקיה, לחץ האוויר, הביוב וכדומה. לכן כשאתם מתקינים לוחות פיקוד מומלץ שלא להתפשר על חברת ההתקנה.
הצוות שלנו כולל מהנדסים ומתקנים שידאגו למכשור הטוב היותר ולרמת ההתקנה ברמה המקצועית והמדויקת במיוחד.

שלב ראשון – לבדוק ולהתאים את המערכות

בטרם תתקינו לוחות פיקוד ממוחשבים מומלץ לבדוק את המערכות הקיימות או לחילופין לברר את הצורך במערכות אלו. במידה וישנן מערכות ממוחשבות כמובן שיש לבדוק את תקינותן ואת מצבן הכללי ואז לקבל החלטה אם להמשיך להשתמש בהן או להחליפן.

שלב שני – לתכנן את לוחות הפיקוד

בשלב הזה נדרשת מידת מקצועיות גבוהה, ידע והכרתן של המערכות הממוחשבות. על מנת לתכנן לוחות פיקוד למשאבות מים עבור בניין או שטח חקלאי או מערכת ביוב יש צורך במומחים. חברת דודי מערכות ומשאבות מים יודעת לטפל בתשתית המורכבת הזו באמצעותם של אנשי מקצוע המתמחים בכך, ובאמצעות כלים ייעודיים.

שלב שלישי – התקנה או שיפוץ לוחות קיימים

במידה ומותקנות אצלכם מערכות ממוחשבות הניתנות לתיקון, אנו נשמח לטפל בהן באופן מקצועי. אם מדובר בהחלפתן הרי שאנו הכתובת המתאימה להתקנת לוחות פיקוד מערכות מים בקרית אונו.

שלב רביעי – לדאוג לתחזוקה השוטפת

חשוב לבדוק את תקינותם של כל מערכת ומכשיר ולעשות זאת באופן שוטף על מנת למנוע תקלות.
לכן בכל בעיה או תקלה בתחום לוחות הפיקוד פנו אלינו ונענה לקריאתכם.  073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button