מיכלי התפשטות בחולון

בית > מרכז מידע > מיכלי התפשטות בחולון

התקנה מקצועית של מיכלי התפשטות בחולון

שמירה על לחץ מים קבוע בברזים איננו בגדר מותרות. בניגוד לצרכים הביתיים שיש לכל אחד, במפעלים החשיבות היא קריטית. בעיות בלץ המים קיימות גם בבניינים רבי קומות.
בכדי לטפל בבעיה זו מותקנים מיכלי התפשטות בחולון. דודי מערכות ומשאבות מים מתקינות מיכלי התפשטות מסוגים שונים במגוון של גדלים. שנים רבות של ניסיון הכשירו את הצוות להתקנת מיכלים למערכות סולאריות, למפעלים כמו גם לרשויות עירוניות ובנינים.

בכל מקום שבו קיים קו מים עירוני וצורך לשמור על זרימת מים בלחץ רצוף ותקין, יותקנו מיכלי התפשטות בחולון. כך גם במערכות מסיביות לחימום מים כמו מערכות סולאריות נרחבות, בתים רבי קומות ומפעלי תעשייה. באם לא תותקן מערכת שתווסת את לחץ המים, יגרם נזק בלתי הפיך.

שלב ראשון-  בדיקת מערכת המים

בכל אתר יש לוודא האם יש צורך בהתקנת מיכלי התפשטות בחולון. הצוות המיוחד של דודי מערכות ומשאבות מים יגיע לנתר את המצב ולבדוק את לחץ המים בכל רחבי הפרויקט כולל כל צרכני המים בבניינים רבי קומות. הצוות זמין לקריאה 24/7 ויאתר את בעיות המערכת והלחצים.

שלב שני – טיפול מקיף

הבדיקה המקיפה שבוצעה על ידי המומחים של דודי מערכות ומשאבות מים, תמליץ על גודל מיכלי ההתפשטות, איזה נפח הכי מתאים כדי לוודא שבעיות לחץ המים יפתרו. החלטה מקצועית זו תמנע נזקים למערכת המים.

שלב שלישי- התקנה מקצועית

נפח מיכל סטנדרטי הוא החל מ 5 ליטר ועד 50 ליטר, על פי המלצת הצוות.
מיכל שיתאים לתנאי האתר ימנע תקלות בלחץ המים בשעה שפעולת המשאבות מפסיקה ומתחדשת. הצוות המקצועי מבצע התקנה של מיכלי התפשטות בחולון על ידי שימוש בידע מעמיק וטכנולוגיה עכשווית.

שלב רביעי- בדיקה ואחריות

מערכת שהותקנה על ידי צוות דודי מערכות ומשאבות מים תיבדק באופן יסודי כך שכל לקוח יהיה מרוצה מהתוצאה.
מובטחת ללקוח אחריות על המערכת והתקנתה ופעולתה התקינה לאורך זמן. במידה ויש צורך בשדרוג המערכת כמובן שאנו כאן לשירותכם.
טיפול באמצעות מומחים הוא חיוני לתקינות מערכת המים שלכם.
פנו אלינו בטלפון 073-7826176 .

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button