מצופי פיקוד ברמת גן

בית > מרכז מידע > מצופי פיקוד ברמת גן

מצופי פיקוד

למצופי פיקוד יש תפקיד חשוב במאגרי מים, מערכות ביוב ומיכלים: לוודא שהמערכת תקינה וכמות הנוזלים היא זו הרצויה. על-מנת שיוכלו למלא את התפקיד החיוני, נדרשת תחזוקה שוטפת של המצופים – כולל בדיקות תקינות, החלפה בתדירות של אחת למספר שנים ותיקון מהיר של כל תקלה אם התרחשה כזו. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מספקת את כל השירותים הנ"ל עבור מצופי פיקוד ברמת גן במקצועיות ובזמינות גבוהה.

למה חשוב לטפל במקצועיות במצופי הפיקוד?

מצופי פיקוד נמצאים כאמור במיכלי מים ומאגרי מים. המצופים מתריעים באופן מידי כשיש הצפה או מחסור במים, מצבים שעלולים לפגוע בעבודתן התקינה של המשאבות המרכזיות שמותקנות על גגות של מגדלי רבי קומות וגם במבנים ציבוריים. טיפול לא מקצועי במצוף פיקוד עלול לגרום לנזק חמור לא רק למצוף עצמו אלא לכל המערכת ובמקרים מסוימים גם למבנה.

שלב ראשון – אבחון יסודי

כשיש תקלה כלשהי עקב שאיבה לא תקינה, נדרשת בדיקה יסודית – של המיכלים, של המשאבות, של מצופי הפיקוד ושל רכיבים נוספים במערכת. הצוות המקצועי שלנו בוחן את כל הנ"ל ובפרט נוריות חיווי שתפקידן הוא לאותת כשיש בעיה כלשהי במצופים.

שלב שני – קבלת החלטות לגבי הטיפול המתאים

בחלק מהמקרים ההמלצה שלנו תהיה להחליף מצופי פיקוד ברמת גן – ובפרט אם הם כבר בלויים.
בהקשר זה חשוב להבין שבכל מקרה תוחלת החיים של המצופים אינה אינסופית, ואחת לכמה שנים נדרשת החלפתם. כמו כן נוודא שכל מיכל מכוסה היטב כדי שלא ייכנסו אליו חרקים או לכלוכים שעלולים גם לפגוע באיכות של המים וגם להזיק למשאבות.

שלב שלישי – החלפת מצופי פיקוד

במקרים שבהם ההמלצה היא להחליף את מצופי הפיקוד, הצעד הראשון הוא ריקון מיכלי המים.
לאחר התקנת מצופי פיקוד חדשים – כמובן איכותיים ועומדים בכל התקנים הרלוונטיים – נמלא מחדש את המיכל. לאחר מכן נוודא שהמערכת על כל מרכיביה תקינה ומוכנה לשימוש.

טיפול מסור באחריות מלאה

החלפת מצופי פיקוד ברמת גן וכל פעולה אחרת שקשורה אליהם מחייבת מקצועיות.
אנשי המקצוע בקבוצת דודי מערכות ומשאבות מים הם בעלי ניסיון עשיר, וכמו כן מחויבים למתן שירות אדיב ומסור. בנוסף תקבלו מאיתנו אחריות, כדי שלא תצטרכו לדאוג. ניתן להשאיר פרטים כאן באתר, ותוך זמן קצר יחזור אליכם נציג מטעמנו עם תשובות לכל השאלות שעוד נשארו לכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button