משאבה דירתית בבני ברק

מתגוררים בבני ברק בבניין ישן? חווים ירידה בלחץ המים במקלחת במהלך השבוע? זה נראה כאילו לפעמים קשה לכם לשטוף כלים? אם אתם סובלים מבעיות כאלו בדירה שלכם, לקבוצות דודי משאבות מים יש את הפתרון המותאם עבורכם.

שלב ראשון אבחון הבעיה

בעיות לחץ מים הם לא דבר שכיח בבניינים ישנים כלל וכלל. עם השנים, הבלאי של הצנרת גדל, מצטברת חלודה ובאופן טבעי לחץ המים הולך וקטן. עם זאת, הסיבה העיקרית הנה שהמשאבות הקיימות בבני ברק אינן מספקות את לחץ המים הדרוש לבניין, מכיוון שהמשאבות אינן תואמות את היקף השימוש שנעשה בהן, לא מתאימה לכמות הדיירים שנמצאים בבניין, ואם המערכת אינה מתוחזקת כהלכה, אין זה מפתיע כלל שיש בעיות בלחץ המים של הבניין.

עם זאת, כלל אין מה לדאוג, הפתרון לבעיית לחץ המים למשאבות שאינן עובדות כראוי, הינו פתרון פשוט יחסית בדמות משאבה דירתית בבני ברק.

שלב שני בחירת אפשרויות הטיפול

תיקון משאבת ביוב

לא תמיד כל דיירי הבניין יהיו מעוניינים בהחלפה או תיקון של משאבת המים בבניין, שכן לפעמים העלות יכולה להגיע למחירים גבוהים יחסית, וחלק מהדיירים פשוט התרגלו למצב הקיים כך שיהיה קשה לשכנע אותם לטפל בבעיה של המשאבות הקיימות.

עם זאת, לא צריך את אישורם של הדיירים האחרים על מנת להתקין משאבת מים דירתית שתפתור את בעיית לחץ המים במהירות וביעילות ובמחיר זול יחסית.

שלב שלישי התקנת משאבת מים דירתית

התקנה של משאבה דירתית בבני ברק מעניקה למי שמתגורר בדירה מענה הולם לבעיית לחץ המים. הניסיון אומר שכאשר השמועה מתפשטת, רוב דיירי הבניין ירצו לעצמם משאבת מים דירתית בכדי לשפר את לחץ המים בדירה ואת איכות חייהם במקביל.

שלב רביעי – טיפול בלחץ המים הנמוך

משאבה דירתית בבני ברק עשויה לשפר את לחץ המים הקיים בדירה בשלוש אטמוספירות. חשוב לשים לב שתהיה זו משאבה עמידה לקורוזיה וחלודה בכדי שתאריך ימים ולחץ המים יישאר לאורך זמן. בבחירת משאבה חשוב לבקש מהמתקין: משאבה עם רעש מופחת החוסכת בחשמל. כמו כן חשוב לוודא שיש לכם אחריות ושהמתקין בעל מקצוע מנוסה.

התקנת משאבות מים בבני ברק על ידי דודי שירותי מים

אם אתם מעוניינים בהתקנת משאבה דירתית בבני ברק, דודי שירותי מים הוא הכתובת עבורכם. לחברה יש ניסיון רב בהתקנה, תחזוקה, שיפוץ והחלפה של משאבות מים ובמחירים הכי אטרקטיביים בשוק.