משאבה דירתית בחולון

יש לא מעט אנשים ששוכרים בישראל ובעיקר במרכז בערים כמו חולון דירות, אבל לא נהנים מאיכות חיים טובה בעיקר בשל בעיות של לחץ מים ירוד. מדובר על בעיה מטרידה במיוחד שהטיפול בה עשוי להיות פשוט למדי. קבוצת דודי משאבות מים תסייע לכם למצוא את הפתרון המתאים.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

תיקון משאבת ביוב

בבניינים גבוהים בקומות העליונות נראה לא מעט פעמים תקלות בלחץ המים. הסיבה נעוצה בפיזיקה של החיים: מים זורמים מטה אבל כדי להביא אותם למעלה יש צורך במשאבה. אם המשאבה לא מתאימה לגובה הבניין ולמספר הדיירים בו או שמא היא מקולקלת, יתרחשו תקלות בלחצי המים. בבניינים גבוהים בערים כמו חולון שבה יש לא מעט מבנים ישנים הבעיה נפוצה למדי.

שלב שני – בחירת אפשרויות הטיפול

אז אחרי שהבו שמקור הבעיה הוא משאבה ניגש לפתרונות. הפתרון הטוב ביות הוא משאבה טובה או כמה משאבות לכל הבניין, אולם במקרה שאתם שוכרים דירה ייתכן שתתקשו לרתום את כל הבניין למהלך או שפשוט לא תרצו להשקיע סכום גבוה במיוחד. במצב כזה ניתן לפתור את הבעיה על ידי משאבה דירתית בחולון. בשונה ממשאבה לכל הבניין, זוהי משאבה קטנה יותר שתספק מענה לבעיה הנקודתית שלכם.

שלב רביעי – כיצד משאבה דירתית בחולון תעזור לכם לפתור את הבעיה?

משאבה דירתית בחולון יכולה לשפר את לחץ המים בכשלוש אטמוספירות, שזה משמעותי למדי.  בבחירת המשאבה חשוב לבחור כזו שתהיה עמידה בפני קורוזיה, שתהיה שקטה ככל שניתן ומצוידת בחיישן אלקטרוני שיפעיל אותה רק ברגע שנפתח הברז. משאבות מנירוסטה נחשבות לטובות במיוחד היותש הן עמידות בפני קורוזיה ובלחות בערי המרכז כמו חולון זה נתון חשוב למדי. עוד חשוב לבחור מתקין איכותי שמעניק אחריות רחבה ונותן שירות בזמינות גבוהה.

התקנת משאבה דירתית בחולון על ידי דודי משאבות

דודי משאבות מים היא חברה מקצועית שמבצעת התקנות של משאבה דירתית בחולון וסביבתה על ידי צוות מקצועי ומנוסה. החברה מעניקה שירות למגזר העסקי והפרטי ומספקת שירות בזמינות גבוהה. עובדי קבוצת דודי משאבות הם בעלי ניסיון בהתקנה, תחזוקה, שיפו. והתאמת משאבות לכל מטרה. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.