משאבה טבולה טוחנת/גורסת 2 צול תוצרת ארה"ב LIBERT PUMPS דגם  LSGX200/202

זוהי משאבה טבולה טוחנת תלת פאזית עם כבל חשמל באורך של 7 מטרים. בזכות העוצמה הרבה משאבה טבולה טוחנת/גורסת 2 צול תוצרת ארה"ב LIBERT PUMPS דגם  LSGX200/202

 יודעת לענות על הצרכים התובעניים של מערכות ביוב באזורי מסחר ומגורים שבהם ישנה חשיבות מכרעת ליכולת טיפול מוצקים קשה. המשאבה מצוידת במערכת חיתוך חזקה  שמספקת ביצועי גריסה משופרים של עד 108 חתכים מתחלפים לכל סיבוב. המשאבה מותאמת לפעולה מתמשכת מתחת למים ויחד עם המנוע ונוצרת יחידה אטומה למים. מנוע האינדוקציה עוצמתי במיוחד ומצויד בחומר מבודד מפני חום ולחות. המשאבה כוללת קבלים פנימיים ואינה דורשת לוח בקרה נפרד להפעלה.

מפרט טכני

מנוע המשאבה הוא בעוצמה של  2 כ"ס עם מערכת חיתוך מתקדמת V -Slice שעשויה נירוסטה, קבלים פנימיים, מיסבי כדור עליונים ותחתונים. המשאבה מצופה ברזל יצוק ובאטמים כפולים שמרחיקים את הפסולת מהאטם הראשי. מחיר המשאבה הוא החל מ 15,000 ₪.

קצת עלינו

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבה טבולה טוחנת/גורסת 2 צול תוצרת ארה"ב LIBERT PUMPS דגם  LSGX200/202 ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבה טבולה טוחנת/גורסת 2 צול תוצרת ארה"ב LIBERT PUMPS דגם  LSGX200/202 במומחיות ובמקצועיות.

קבוצת דודי משאבות מים מתמחה במתן שירותי התאמה והתקנה של משאבות מים לכל מטרה ולכל ייעוד. צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.