משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 תלת פאזי

בית > מרכז מידע > משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70 תלת פאזי

משאבה טבולה עוצמתית במיוחד לשפכים תעשייתיים Pedrollo דגם VXC20/70 תלת פאזי

משאבה טבולה זו היא עוצמתית ואיכותית ביותר ומתאימה לשימוש עם מי ביוב ברמה קשה ותעשייתית. משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70
עשויה ברזל יצוק ולפיכך היא עמידה וחזקה באופן יוצא מגדר הרגיל. להגברת העמידות והחוזק של המשאבה וכדי להבטיח תקינות שלה לאורך זמן מצוידת המשאבה באימפלור וורטקס שמגן על המנוע.
המשאבה מתאימה לשימוש באזורים מוצפים כמו למשל מרתפים, חניונים, מכונים לשטיפת מכוניות, בריכות, בוצה וכמובן ביוב. למניעת תקלות ולהגנה בפני עומס מותקן בגוף המשאבה מפסק הגנה מובנה.
מבחינת מפרט המשאבה בעלת 1.
5 KW כוח ו- 2 כ"ס. יכולת סםיקת המים המקסימלית עומדת על 1000 ל/ד ומינימום של 100 ל/ד. גובה ההרמה המקסימלי עומד על 8.
5 מ' ועומק מירבי מתחת למים של 10 מ'. שטח המעבר ללכלוכים הוא 70 מ"מ ומקסימים גובה היניקה הוא 430 מ"מ מגובה הרצפה. המשאבה מצוידת בתלת פאזי עם מפסק הגנה מפני עומס וכבל חשמל באורך של עשרה מטרים.
טכניקת ההפעלה היא מצוף או מפסק חשמלי ומשקלה של המשאבה הוא 40.8 ק"ג ומחירה מתחיל מ 4800 ש"ח.

דודי משאבות

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70  תלת פאזי ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבה טבולה 3 צול תוצרת איטליה Pedrollo דגם VXC20/70  תלת פאזי במומחיות ובמקצועיות.

דודי משאבות מים מעניקה שירותי התאמה והתקנה של משאבות לכל ייעוד ולכל מטרה. צרו קשר דרך האתר לקבלת מידע ושירות בכל נושא המשאבות.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button