משאבה לבריכה טבולה מנירוסטה FEKA VX 1200

המשאבה העוצמתית מבית DAB שיוצרה באיטליה מביאה תוצאות מרשימות ביותר.  זוהי משאבה טבולה מתוצרת איטליה דגם FEKA VX 1200 עם גוף נירוסטה מרשים, בסיס ומאיץ פולימרי ויכולת ספיקה מקסימלית מרשימה של 32 מקש ועד לגובה 3 מטרים. משאבה לבריכה טבולה מנירוסטה FEKA VX 1200 היא בעלת מנגנון הזנת חשמל חד פאזי A9 ומנוע 1.6 כ"ס 1.2KW שמאפשר לה להגיע לביצועים מרשימים במיוחד. למשאבה מצוף חיצוני גמיש, אטם מכני כפול וכבל הזנה נאופרן 10 מ'. מחיר המשאבה מתחיל מ 1850 ₪.

דודי משאבות

דודי משאבות ומערכות מים מתמחה בהתקנת משאבה לבריכה טבולה מנירוסטה FEKA VX 1200 ובנוסף מציעה ללקוחותיה שירותי תיקון ושיפוץ של משאבה לבריכה טבולה מנירוסטה FEKA VX 1200 במומחיות ובמקצועיות.

קבוצת דודי משאבות מים היא חברה ותיקה ומנוסה שמעניקה שירות התאמה של משאבות מים לכל מטרה ולכל ייעוד. החברה עובדת עם המגזר הפרטי והעסקי ובזכות צוות מקצועי ומיומן היא מעניקה ללקוחותיה שירות ללא דופי. החברה מחזיקה במלאי של משאבות מהסוגים המתקדמים ביותר ובמחר רחב למדי ומעניקה גם שירות תיקון, תחזוקה ושיפוץ של משאבות מים ישנות. לקבלת מידע נוסף פנו אלינו דרך האתר ונשמח לעמוד לרשותכם.