משאבה למרתף ביוב

כמו כל משאבת ביוב אחרת גם משאבה למרתף ביוב צריכה להיות בהשגחה מתמדת, בטיפול תקופתי ובשמירה על ניקיונה. משאבה לא נקייה יכולה להיסתם ולהפסיק לפעול ובכך להשבית את כל המערכת. בשל כך חשוב מאד להקפיד על אחזקה שוטפת על ידי חברה מקצועית כמונו. משאבה למרתף ביוב צריכה להיות בעלת כוח חזק ומותאמת לכמויות הביוב שנשאבות על ידה. כדי להבטיח רכישת משאבה טובה ביותר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום שדעתם תהיה מקצועית ברמה גבוהה. הם גם יכולים לתת ייעוץ בכל מה שקשור בשימור וטיפול במשאבה והדבר יכול למנוע נזקים והשבתת המערכת.

 

מערכת היחסים שלכם עם המהנדס

את מיקומה של משאבת הביוב קובע מהנדס המתמחה בתכנון מערכות ביוב. כל בניין שנבנה, או עובר שיפוץ מתחבר למערכת הביוב של הרשות המקומית. שנים רבות נעשו הכנות לבניית מערכת הביוב והטמנת צנרת בטון רחבה מתחת לכבישי הרשויות כשהביוב זורם בתוכם למאגרי הביוב העירוניים. בבתים קטנים יותר, בעיקר בהתיישבות העובדת, שברובה אין ביוב מרכזי, יש בחצר בורות ספיגה לביוב. המערכת שדוחפת את הביוב מצנרת הבניין אל תוך בורות הספיגה נמצאת במרתף וכדי לבצע את הפעולה באופן שוטף וללא צורך בהתערבות מתקינים משאבה למרתף ביוב. יצרני משאבה למרתף ביוב דואגים לספק את המשאבה כשהיא מותאמת להרכבה בתוך המרתף תוך לקיחה בחשבון שיש סיכוי שתהיה הצפה במרתף והמשאבה תפסיק לעבוד. שיטת הרכבת משאבה למרתף ביוב צריכה להיות בדיוק כפי שהיצרן קובע ובעל המקצוע שמתקין אותה ונצמד להוראות יכול למנוע בעיות עתידיות.

 

מה אנחנו מציעים לכם

  • חברת דודי משאבות מים מעסיקה עובדים בכל תחומי התקנות, תיקון שיפוץ ואחזקת משאבות ביוב. כחלק מעבודתם הם אחראים לשמר את משאבה למרתף ביוב במצב תקין, נקי ופועל ללא הפרעות.
  • חברת דודי משאבות מים מעניקה שירותי אחזקה בכל תחומי משאבות הביוב והדרך להתקשרות אתנו היא באמצעות אתר האינטרנט שלנו, בו מפורטות דרכי התקשרות 24/7. כל פנייה נענית גם אם יצירת הקשר לא נעשתה ישירות עם נציג החברה אלא על ידי השארת פרטי הלקוח.
  • אצלנו תקבלו על משאבה למרתף ביוב אחריות לכמה שנים, שירותי ניקיון רציפים ובשעת הצורך החלקים שנשחקו יוחלפו בחלקים מקוריים בלבד.