משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק

בית > מרכז מידע > משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק

טיפול בתקלות משאבה בבני ברק

העיר בני ברק מאוכלסת ומאופיינת בעומס רב. מי שביקר בעיר יודע לספר על שפע של מבנים ישנים שבהם מתגוררות משפחות רבות ברוכות ילדים. זה ככל הנראה יוצר עומס בלתי נתפס על מערכת הביוב והאינסטלציה של העיר ושל הבתים המשותפים הרבים שיש בה.
תקלות במערכות הללו עלולות להוביל לפגיעה משמעותית באיכות החיים ולכן חשוב לתחזק אותן באופן שוטף ויעיל. משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק למשל היא דבר שדורש טיפול ברמה המיידית.

למה כל בית צריך משאבה?

נוזלים יודעים לנוע מנקודה לנקודה בהתאם לכוח הכבידה.
אבל מה עושים אם הם צריכים לנוע בכיוון שמנוגד לכוח זה? כאן נכנסות לתמונה משאבות מים ומשאבות ביוב שאמונות על העברת נוזלים למקום הרצוי באופן יעיל ומבוקר. משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק עלולה להביא את כל המערכת לתפקוד לקוי ולפגוע באיכות החיים של כל בני הבית.

שלב ראשון- חשוב להבין מה גורם לתקלה במשאבה?

משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק עלולה ליצור בעיה מורכבת ולכן בשלב הראשון יש לזהות מה גורם לתקלה וכך להביא לפתרון הנכון ביותר שיאפשר חזרה לשגרה רגילה ומלאה.

שלב שני- איזו בעיה נגרמה עקב משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק?
כדי להבין את תמונת המצב לאשורה יש להבין עד כמה חמורה הבעיה- האם זרם המים רק נחלש או שמא הופסק לחלוטין? האם הדבר קורה רק בדירה אחת או בכל הבניין ועוד. בשלב זה חשוב לתת את הדעת על כך שתקלה במשאבת המים עלולה להיות חלק מבעיה רחבה יותר שקשורה למאגר המים ששנו בבניינים רבי קומות דוגמת בניינים רבים בבני ברק.

שלב שלישי – איפה מתחילה התקלה בעצם?

משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק יכולה להיות כתוצאה מתקלה במנוע אך במרבית המקרים תרחיש כזה נחשב לפחות סביר.
סיבה הגיונית אחרת לתקלות יכולה להיות לכלוך שמפריע למשאבה לעבוד כמו שצריך. בעיה אחרת יכולה להיות נזילה.

שלב רביעי – אילו פתרונות ישנם?

לאחר זיהוי התקלה ומקור הבעיה נוכל למצוא את הפתרון המושלם.
תיקון או החלפת המשאבה יהיו רק לפי הערכת המומחים של דודי משאבות מים. בנוסף חשוב לשים לב לשאלה של תחזוקה יעילה וטובה שתוכל למנוע תקלות עתידיות. זה כולל בדיקות תקופתיות שימנעו הצטברות אבק ולכלוך שיפריעו לפעילות תקינה של המשאבה.

קבוצת דודי משאבות תעניק לכם מענה הולם לכל אורך הדרך
משאבה עובדת לא שואבת בבני ברק עלולה להוביל לירידה משמעותית באיכות החיים שלנו ולכן יש למצוא גורם מקצועי שיוכל לתת מענה מקצועי ומידי ולהביא לפעילות תקינה של המשאבה.  הצוותים המקצועיים של דודי משאבות ישמחו לאבחן ולזהות כל תקלה ולהביא לפתרון מהיר.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button