משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים

בית > מרכז מידע > משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים

משאבה עובדת לא שואבת

לעתים דברים נראים לנו מובנים מאליהם עד שהם מתקלקלים. מים זורמים בברז המטבח, בניאגרה ובביוב למשל עלולים להיראות לנו דבר ככמעט טבעי עד שלא נבחין בחשיבות העצומה של מה שמפעיל אותם וגורם להם לזרום ממקום למקום בחופשיות: משאבות. הן נמצאות בכל מקום אבל רק במקרה של תקלה נרגיש בחשיבות העצומה של משאבות על איכות החיים שלנו.
תקלה במשאבות תתבטא בריח לא נעים, ירידה בזרם המים, הצפות וסתימות.

מה החשיבות של משאבות מים?

בבניינים גבוהים כמו שניתן לראות בכל פינה בעיר גבעתיים פעולתן של משאבות היא חיונית. בגורדי השחקים שמתנשאים אל על בערי המרכז ובהן גבעתיים דיירי הקומות הגבוהות נהנים מזרם מים תקין בזכות משאבות מותאמות.
מהכיוון האחר, יחידות תת קרקעיות, מקלטים ומרתפים לא יוכלו לקבל מים בלי משאבות וצנרת הביוב לא תוכל לפנות מהם את הפסולת בלעדיהן.
שלב ראשון- איזה תקלות נראה כאשר משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים?
תקלות ובעיות במשאבות מים של בניינים עלולות להביא לפגיעה משמעותית לא רק באיכות החיים אלא גם לפגוע באופן ממשי במרקם החיים בבניין. זה כולל הפסקה של אספקת המים, הצפות וסתימות למיניהן.

שלב שני- מה אפשר לעשות עם זה?

הדבר החשוב ביותר הוא לאבחן מה מקור הבעיה. האם היא בדירה שלנו או בכל הבניין ולאחר מכן יש להבין מה בדיוק הבעיה- האם משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים או שהיא משמיעה קולות מוזרים?
שלב שלישי- מה יקרה אם משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים?
משאבה עובדת לא שואבת בגבעתיים יכולה להיות כתוצאה מלכלוך שהצטבר בתוך המשאבה ולכן הוא מפריע לה לפעול באופן תקין. אפשרות אחרת עלולה להיות נזילה בצינור המשאבה.
תקלה במנוע במקרה כזה תהיה תרחיש סביר פחות.

שלב רביעי- איך אפשר למנוע תקלות במשאבה?

מניעת תקלות מתחילה ונגמרת בתחזוקה נאותה של המשאבה. את המנוע חשוב לתחזק בצורה נכונה ולבצע בדיקות תקופתיות שיוודאו שהוא פועל כהלכה.
בנוסף, חשוב למנוע הצטברות של לכלוך ולבצע ניקוי של המשאבה אחת לתקופה לפי הוראות היצרן. לאחר ניקוי הלכלוך חשוב ל דוק מה מקור הלכלוך ולנסות לצמצם את התופעה כמה שניתן.

קבוצת דודי משאבות- הכתובת שלכם לכל תקלה במשאבה

דודי משאבות היא חברה שמתמחה בנושא משאבות המים.
החברה מעניקה ללקוחותיה שירות בכל נושא משאבות המים לרבות טיפול, התקנה ותחזוקה. אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ולכל תקלה באמצעות אתר האינטרנט של החברה בו תוכלו לקבל מענה מידי. אנו מעניקים שירות בכל אזור המרכז ובפרט בעיר גבעתיים.

p

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button