משאבות בגג בבני ברק

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בבני ברק

משאבות בגג

לאחרונה, בבני ברק, ניתן לראות תופעה חדשה בבניינים שבהם מתגוררים התושבים בעיר: משאבות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי משאבות בגג בבני ברק הינן פתרון מצוין עבור בניינים שסובלים מירידה משמעותית בלחץ המים. לאדם הממוצע הדבר יכול להישמע כמו בעיה נסבלת, אך זוהי בעיה שעשויה לפגוע משמעותית באיכות החיים של הדיירים בבניין.

אם נחשבו על זה, מצב בו המים במקלחת זורמים בקושי, וכך גם המים בכיור במטבח, כמה זה מקשה על חיי היום יום. לכן זוהי בעיה שחשוב לתת לה מענה במיוחד לטווח הארוך, ורק מקצוענים כמו בקבוצת דודי מערכות מים יוכלו לסייע לכם לפתור את בעיית לחץ המים הנמוך.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

בשלב הראשון, חשוב מאוד להבין מה גורם לבעיה של ירידה בלחץ המים.
האם מדובר על סתימות בצנרת כתוצאה מאבנית? או שבגלל המשאבות שכבר מותקנות בבניין לא מספקות את לחץ המים הנדרש. אם מאבחנים כי הבעיה היא במשאבות המים, הפתרון לכך הינו פשוט: התקנת משאבות בגג בבני ברק.

שלב שני- בחירת אפשרויות הטיפול

משאבות בגג בבני ברק עשויות לתת את המענה המתאים ביותר לבעיית לחץ מים נמוך בבניינים בבני ברק.
עם זאת, בטרם התקנת המשאבות חשוב מאוד לתכנן את כראוי את ההתקנה, על מנת להבטיח את הפעילות התקינה של המשאבות. חשוב להקפיד על מקום ההתקנה בגג, ולכן את התכנון עדיף שיעשו בעלי מקצוע מוסמכים ואמינים, כמו אלו שעובדים אצלנו בדודי קבוצת מערכות מים.

שלב שלישי- מיקום התקנת המשאבות

כאשר מתקנים משאבות בגג בבני ברק, חשוב מאוד שיותקנו במקום מקורה ומוצל, ועדיף בחדר נפרד של ממש שנמצא בגג ואסור שהן יהיו חשופות לשמש! לכן, עדיף להתקין את המשאבות בעת שיפוץ של הבניין, במסגרת תמ"א 38, או בעת בנייה של בניין חדש.
זהו פתרון יעיל מאוד שיחסוך לכם לא מעט כאבי ראש בעתיד.
שלב רביעי- כל מה שצריך לדעת על משאבות בגג בבני ברק
כמו כל ציוד ומערכות, יש לבצע תחזוקה שוטפת במשאבות בגג. מי שיוכל לסייע לכם אלו אנשי המקצוע שהתקינו את המשאבות, שיוכלו להדריך אתכם כל הזמן כיצד לטפל במשאבות באופן רציף, וכמובן שהם גם יוכלו לספק לכם שירותי תחזוקה שלא תוכלו לבצע לבד, כדוגמת ניקוי הפילטרים של המשאבות, והוצאות כל הלכלוך שמפריע לעבודת המשאבה.

אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים מעניקים שירותי תכנון, התקנה, תחזוקה ותיקון של משאבות בגג בבני ברק, במשך שנים רבות. לפרטים מוזמנים, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ואנחנו כבר ניצור אתכם קשר.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button