משאבות בגג בהרצליה

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בהרצליה

התקנת משאבות בגג

גבוה מעל המגדלים והבניינים הגבוהים של העיר הרצליה מתנוסס קו רקיע מפואר שנושק לחופי הים הקסומים. את כל האידיליה הזו שנשקפת אליכם מהקומה הגבוהה בבניין המגורים שבו אתם גרים, מפר לחץ מים עלוב ובלתי מספק שהופך כל מקלחת למשימה כמעט בלתי אפשרית. למי שתהה יש בהחלט מה לעשות וזה אפילו לא מאד מסובך.

טבעם של המים לזרום מטה, אז איך גורמים למים לפעול נגד הכוח הטבעי שלהם ולנוע מעלה לקומות הגבוהות? התשובה היא משאבות על גגות הבניינים. משאבות בגג בהרצליה הן אלה שאחראיות על לחץ המים בכל הקומות ובמיוחד בגבוהות ביותר. קבוצת דודי מערכות מים מעניקה שירותי התאמה והתקנה של משאבות מים לכל מטרה.

שלב ראשון – מה גורם לבעיות בזרם המים

כדי לפתור את הבעיה חשוב להבין מה הסיבה שבגללה היא נוצרה. סתימה בצנרת, גוף זר שחדר למשאבה או ניתוקים למיניהם עלולים לגרום לבעיות בפעילות המשאבה. במרבית המקרים בעיות בלחץ המים יהיו על רקע מחסור במשאבות או משאבות תקולות.

שלב שני – ההחלטה על אפשרויות הטיפול

משאבות בגג בהרצליה עשויות לתת מענה מקיף ומותאם לבעיות בלחץ המים. בבחירת המשאבה חשוב לתת את הדעת כל כמות הדיירים בבניין, סוג הבניין- עסקים או פרטי וכמובן היקף השימוש במים.

שלב שלישי – הגג הוא המקום המושלם!

הגג בבתים משותפים מהווה מקום מצוין להנחת משאבות היות שיש בו מרחב מספק להתקנת משאבות בגג בהרצליה לכל דיירי הבניין.
את משאבות המים יש להתקין בחדר משאבות ייעודי כדי להגן עליהן מפני חול וגופים זרים שיפריעו לפעילות התקינה שלהן.

שלב רביעי – מה הלחץ?

קבוצת דודי משאבות מים תתקין עבורכם משאבות בגג בהרצליה ולאחר מכן תוודא שלחת המים אכן תקין. הצוות המקצועי שלנו יעניק לכם הדרכה כיצד לשמור על המשאבה ומה לעשות כדי למנוע תקלות למיניהן.
 לאחר התקנת המשאבה נחבר את מערכות המים ונוודא שזרם המים מאוזן ותקין. גם אתם רוצים ליהנות ממקלחת טובה? צרו עמנו קשר ונשמח לבוא ולבדוק כיצד לעשות זאת! פנו אלינו דרך אתר האינטרנט או בטל  073-7826176 ונשמח לתת שירות מקצועי.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button