משאבות בגג בחולון

בית > מרכז מידע > משאבות בגג בחולון

התקנה מקצועית של משאבות בגג בחולון

באזור המרכז יש שפע של בניינים גבוהים. למי שתוהה מה קורה על הגגות הללו, נסביר שלא מעט. מזגנים, דודי שמש, ושאר ציוד ניתן למצוא על הבניינים הגבוהים הללו ואחד החשובים שבהם הוא משאבות.
משאבות בגג בחולון וסביבתה משמשות בדרך כלל לשמירה על לחץ מים תקין ומאוזן.
משום שמים זורמים למטה במקרים רבים בעיקר בבניינים ישנים דיירי הקומות הגבוהות סובלים מלחץ מים נמוך. כדי לגרום למים לזרום מעלה חשוב להתקין משאבות מים שיניעו את המים נגד כיוון הזרימה הטבעי שלהם.
דודי מערכות מים מספקת שירותי התאמה והתקנה של משאבות בגג בחולון והסביבה.

שלב ראשון – מה גורם לבעיות בזרם המים

בעיות בזרם המים עלולות להתרחש בהיעדר משאבה או אם המשאבה תקולה או שיש בה סתימה. במצב כזה חשוב לבדוק את המשאבה ולוודא תקינותה.
יש לבחון היכן הבעיה של לחץ המים, האם אין זרם בכלל או שמא הזרם חלש ועוד.

שלב שני – איך מטפלים בבעיית לחץ מים?

משאבות בגג בחולון הן הפתרון במרבית המקרים לבעיות לחץ מים. חשוב להתאים את המשאבה לכמות הדיירים ולסוג הבניין (האם הוא עסקי או פרטי) וגם להיקף השימוש במים.

שלב שלישי – הגג הוא המקום המושלם!

גגות הבתים המשותפים עשויים להיות מקום מעולה להתקנת משאבות משום שיש בהם מספיק מקום להתקנת חדר מתאים שבו יהיו מוגנות מחול ומשאר גופים זרים שיפריעו לתקינותן.

שלב רביעי – ממה הסיבה ללחץ?

לאחר שנתקין עבורכם את המשאבות המתאימות נבצע בדיקה שתוודא שלחצי המים תקינים בכל קומות הבניין. משאבות בגג בחולון צריכות תחזוקה ואנו נדריך אתכם מה הפעולות שעליכם לעשות כדי להבטיח אריכות ימים למשאבות.
בנוסף נבצע בדיקות תקופתיות שיבטיחו פעילות תקינה ואיכות חיים לבני הבית.
קבוצת דודי מערכות מים מתמחה בהקמת חדרי משאבות בגג בחולון והסביבה מזה שנים. החברה מעניקה שירותי תחזוקה שוטפת, התקנה ותיקונים למערכות מים ובפרט משאבות.
אין סיבה לוותר על מקלחת טובה ואנחנו בדודי מערכות מים נעשה הכל כדי להבטיח זאת! צרו עמנו קשר דרך האתר ונשמח לענות על כל שאלה.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button