משאבות ביוב בבני ברק

בית > מרכז מידע > משאבות ביוב בבני ברק

משאבות ביוב

הכוח של המים הוא לזרום מטה, כידוע אבל בחיים מים נדרשים לנוע בכל מני כיוונים- אפילו למעלה. יחידות דיור שממוקמות מתחת לפני הקרקע, מרתפים או מקלטים למשל מחייבים מערכת מים שתדע לנוע מעלה ולהניע את הביוב אל מערכת הביוב המרכזית שממוקמת במפלס הקרקע. במצב כזה משאבות ביוב בבני ברק הן המענה ההולם לבעיות מהסוג הזה.

שלב ראשון – אבחון הבעיה: מתי נצטרך משאבות ביוב בבני ברק?
כשמן, משאבות ביוב ממוקמות במערכות הביוב ובאמצעותן ניתן להעביר נוזלים מהצנרת הביתית לצינור הביוב הראשי שנמצא מחוץ למבנה. מהטעם הפשוט הזה משאבות ביוב בבני ברק הן מענה מושלם למקרים שבהם יש להעביר פסולת נוזלית מקומות המרתף או ממקלטים אל הביוב הראשי.

שלב שני – משאבות ביוב- איך הן פועלות?

את משאבת הביוב ממקימים מעל הצינור הראשי של המבנה ואליה נאספים כל המים שעוברים בצנרת חדרי האמבטיה, המטבח והשירותים.
בתוך המשאבה מותקן מצוף שמפעיל אותה באופן אוטומטי עם עליית מפלס המים לגובה מסוים. הפעולה שמבצעת המשאבה היא פשוטה בתכלית: היא שואבת את כל הנוזלים כדי להעביר אותם למעלה אל צינור הביוב המרכזי ובזכות הפעולה הפשוטה הזו ניתן לבנות מערכות אינסטלציה בכל סוגי היחידות בלי קשר למיקומן מעל או מתחת לפני הקרקע.

שלב שלישי – התאמת המשאבה

יש שני סוגים של משאבות ביוב בבני ברק: המשאבות הרכילות שמאפשרות מעבר חופשי של נוזלים ולעומתן משאבות שטוחנות את הפסולת עם סכינים מותאמים.
בשונה מיחידות שנמצאות מעל קו הביוב ושבהן הכוח הפיזיקאלי מניע את הפסולת ל מערכת הביוב, ביחידות שנמצאות מתחת לפני הקרקע חשוב להתקין משאבות שטוחנות את הפסולת כדי להבטיח מעבר יעיל של נוזלים.

שלב רביעי – איך נמנע את עוגמת הנפש

מבלי משים אנחנו עושים שימוש תדיר וקובע במערכות המים והאינסטלציה וכפועל יותר ם מערכת הביוב שלנו עובדת שעות נוספות. משאבות ביוב בבני ברק והסביבה עובדות כל הזמן וכדי להבטיח פעולה תקינה שלהן חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה ונכונה.

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה שירות מיוחד להתקנה, התאמה ותחזוקה שוטפת של משאבות ביוב בבני ברק. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button