משאבות מים בבני ברק

בית > מרכז מידע > משאבות מים בבני ברק

משאבות מים

העיר בני ברק נחשבת לאחת הערים המאוכלסות בארץ, ויש בה לא מעט בניינים, רובם בניינים ישנים יחסית. אחת הבעיות שמביאים איתם בניינים ישנים הינה בעיה של לחץ מים נמוך. כדי לוודא שיהיה לחץ מים תקין לכל דיירי הבניין, הפתרון הוא פשוט יחסית, והוא באמצעות משאבות מים חזקות, שמותאמות לבניין באופן אישי.

אצלנו בקבוצת דודי מערכות מים, נדע להתאים עבורכם את משאבת המים באמצעות חטיבת משאבות המים המקצועית והאמינה שלנו!

שלב ראשון- אבחון הבעיה

בדירות רבות בבני ברק, כפי שציינו יש בעיות של לחץ מים נמוך, מה שגורם לכך שהמים זורמים בצורה חלשה ולא מספקת דבר שפוגע באיכות החיים של הדיירים בבית. כדי לפתור את הבעיה הזאת, יש צורך לבדוק האם יש משאבת מים תקינה בבניין והאם בכלל היא תואמת את הצרכים של הדיירים בבניין. אם אין כמובן שיש צורך במשאבת מים חדשה.

שלב שני-בחירת אפשרויות הטיפול

קבוצת דודי מערכות מים, מתמחה במכירה, התקנה והתאמה של משאבות מים בבני ברק. כל המשאבות שנמכרות על ידי החברה אלו משאבות שנבדקו באופן הקפדני ביותר ועברו את אישורו של מכון התקנים הישראלי על מנת שיוכלו להיות מותקנות בבנייני מגורים בישראל.
לכל משאבה שקבוצת דודי מערכות מים מוכרת יש תקופת אחריות, כך שאם במשאבה יש תקלות שבה ללקוח מובטח שירות של טכנאי ללא תשלום (בכפוף לתנאים).

שלב שלישי- התאמת משאבה לבניין

כפי שציינו, בקבוצת דודי מערכות מים, אנחנו מציעים למכירה משאבות מים מכל הסוגים ואת המשאבות המתקדמות ביותר, גם משאבות מים בבניק ברק. אנחנו גם מספקים שירותי תחזוקה במקצועיות ובאמינות לכל המשאבות  הקיימות כיום בשוק.
לכל בניין ניתן להתאים משאבה שתספק את צרכי הדיירים, כדוגמת משאבות לחץ מים ומשאבות סחרור מים שיספקו לכל הבניין לחץ מים גבוה.

שלב רביעי- לטפל בבעיה בהקדם

אם בבניין שלכם אתם סובלים מלחץ מים נמוך לאורך זמן, זה סימן כי משאבות מים בבני ברק אינן עובדות כראוי, ולכן אנחנו נוכל לשלוח מומחה מטעם דודי מערכות מים שיאבחן את הבעיה של המשאבה והאם ניתן לתקן אותה, או שקיים הצורך להחליף את המשאבה במשאבה חדשה. אנחנו מספקים מענה מהיר לצרכי לקוחותינו, ובמידת הצורך זמינים עבורם 24/7.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button