אז עברתם לדירת גג נחשקת בהרצליה עםנ וף מדהים לעיר הכי יפה במרכז וכמובן הים הכי יפה במזרח התיכון, ורק אז אתם מגלים שיש בעיה עם זרם המים ושאתם נדרשים להתקלח עם זרזיף מים בלתי מספק בעליל. מה עושים? ידוע שבקומות הגבוהות של בנייני המגורים במרכז, במיוחד אלו הישנים נושא לחץ המים מאתגר אבל לא כולם מבינים לעומק מה הסיבה לכך ומה הפתרון.

למעשה הבעיה פשוטה ובה נמצא גם הפתרון: משאבות מים לבניין בהרצליה ככל הנראה אינן מתאימות או שחוקות.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

ידוע לכל שמים הם דבר דינמי ומטבעם הם זורמים מטה. איך אם כן גורמים למים לעלות לקומות הגבוהות של הבניין? משאבות המים הן אלה שעושות את זה רק בתנאי שהן מתאימות לגובה הבניין, מספר הדיירים והיקף השימוש במים.

שלב שני – מהן אפשרויות הטיפול

כדי להתמודד עם בעיה של לחץ מים ירוד בקומות הגבוהות של בנייני המגורים במרכז ובפרט בהרצליה, מעניקה קבוצת דודי משאבות מים שירות של טיפול על ידי טובי המומחים בתחום. המשאבות שתקבלו על ידי החברה הן כאלה שעברו בדיקה של מכון התקנים וקיבלו את אישורו. החברה מעניקה אחריות לפי הוראות היצרן וכמובן שירותי תחזוקה בהתאם לצורך. בחלק מהמקרים ייתכן שלא תידרשו להחליף את כל המשאבה אלא רק לשפץ אותה.

שלב שלישי – התאמת משאבות מים לבניין בהרצליה

משאבת המים שאחראית ללחץ המים גם שומרת על הצנרת של הבניין היות שלחץ מים גבוה עלול לגרום לפיצוצים בצנרת, לעומת לחץ מים נמוך שמונע ניקיון של הצנרת ועלול לעודד סתימות. לאחר שנבחר ביחד אתכם את המשאבה המתאימה ביותר נדריך אתכם כיצד לשמור עליה וגם נגיע לטיפולים תקופתיים שיבטיחו אורך חיים של המשאבה ושל הצנרת בבניין.

שלב רביעי –  איך להימנע מהידוע והמוכר?

כידוע תקלות הן חלק בלתי נפרד מהחיים, ובמקרה של משאבות בהחלט ניתן להימנע ממרביתן. טיפול נכון ושוטף ושמירה על הוראות היצרן תסייע לכם להימנע מתקלות חוזרות ותבטיח שמירה על המשאבה לאורך זמן.

שירותים נוספים

קבוצת דודי משאבות מים מבצעת בדיקות, תיקונים והתאמה של משאבות לבניין בהרצליה והסביבה באופן מקצועי ואמין ולפי צרכי הלקוח. אנו זמינים 24 שעות ביממה לכל אורך השבוע בשבילכם. צרו קשר בטלפון 073-7826176 או דרך אתר האינטרנט ונשמח לסייע.

.