משאבות מים לבניין בקריית אונו

בית > מרכז מידע > משאבות מים לבניין בקריית אונו

משאבות מים מתקדמות לבניינים בקריית אונו

חוק כלים שלובים קובע כי מים, מטבעם, זורמים בכיוון מטה. לדיירי קומות גבוהות בבניינים משותפים עובדה זו עשויה להוות אתגר של ממש כאשר לחץ המים אינו עוצמתי דיו. לשם כך, מותקנות משאבות מים בקריית אונו שמטרתן להבטיח זרימת מים תקינה גם לקומות הגבוהות. מומחי קבוצת דודי מערכות ישמחו לעמוד לרשותכם בהתקנת משאבת מים מתאימה.

שלב ראשון – אבחון הבעיה

בעיות בלחץ המים אופייניות לבניינים גבוהים ומפריעות לניהול שגרת החיים התקינה של דיירי הקומות העליונות בבניין. במידה והבניין מצויד גם במערכת הסקה מרכזית ובמערכת לכיבוי אש, משאבות מים לבניין בקריית אונו מאפשרות את פעילותן התקינה.

שלב ראשון – בדיקת זרם המים

במידה וקיימת בעיה בזרם המים יש לבדוק האם קיימת משאבת מים מתאימה בבניין. במידה והותקנה משאבת מים בעבר, יש לבדוק את תקינותה ולשלול קיומן של סתימות ותקלות אחרות. במידה וטרם הותקנה משאבת מים, התקנת משאבה המותאמת באופן מקצועי למאפייני השטח תשפר באופן משמעותי את זרימת המים ותשפר את איכות חיי דיירי הבניין.

שלב שני – התקנת משאבת מים

התקנת משאבות מים לבניין בקריית אונו תבוצע בידי ספק שירות מקצועי, אמין ומיומן ובהתאמה פרטנית לצרכי הבניין ודייריו. חשוב לדעת, כי התקנה שאיננה מקצועית עלולה לגרום לתקלות בטווח המיידי ולאורך זמן ולגרור עלויות תיקון גבוהות. מעבר לכך, משאבות מים לבניין בקריית אונו שאינן מותאמות ומותקנות באופן מקצועי לא ימלאו את מטרתן ולא יפתרו באופן מלא את בעיית לחץ המים בבניין.

שלב שלישי – תחזוקה שוטפת

על מנת למלא את תפקידן כהלכה, משאבות מים לבניין בקריית אונו זקוקות לתחזוקה שוטפת נכונה. יש לבצע בדיקת תקינות שגרתית וחיטוי של הצנרת על מנת לשמור על רמת איכות המים ועל בריאותם של הדיירים.

נשמח לעמוד לשירותכם!

קבוצת דודי מערכות מים מתמחה בהתקנת משאבות מים לבניין בקריית אונו ובמתן שירותי תחזוקה מקצועיים למשאבות מים מרכזיות. בזכות המקצועיות, בזכות האמינות, בזכות הניסיון הרב שמאחורינו ובזכות תודעת השירות הגבוהה שלנו, אנו נחשבים לבחירה המועדפת של לקוחות נאמנים רבים.

צרו קשר לקבלת שירות מקצועי ואמין!

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button