ניקוי וחיטוי מאגרים בבני ברק

בית > מרכז מידע > ניקוי וחיטוי מאגרים בבני ברק

ניקוי וחיטוי מאגרי מים

מאגרי מים הנמצאים בבניינים בבני ברק נדרשים להתייחסות המתאימה: תחזוקה שוטפת של מאגרי מים הינה חשובה מאוד לשמירה על בריאות של הדיירים שעושים שימוש במים ולכן חשוב לדעת איך לבצע אותה. אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים, מתמחים בניקוי וחיטוי של מאגרי מים ובכך אנחנו גם שומרים על הבריאות שלכם, תושבי בני ברק.

מתי מבצעים ניקוי וחיטוי של מאגרים בבני ברק?

לפי החוק, משרד הבריאות, מחייב כל בניין שיש בו מאגרי מים, לבצע אחת לשנה ניקוי וחיטוי של המאגרים, על מנת להבטיח אספקת מים טובה למשקי הבית באופן שוטף.

כמו כן, ניקוי וחיטוי מאגרים בבני ברק מאפשר מילוי מחדש שלהם, כך שהם יספקו את המענה הנדרש גם במצבי חירום, כדוגמת שריפה חלילה.

מה כולל ניקוי וחיטוי של מאגרים בבני ברק?

במסגרת הניקוי והחיטוי, מתבצעות פעולות שמבטיחות שהמאגר לא יזדהם. הפעולות כוללות ריקון של מאגר המים, ניקוי שטח המאגר, ומילוי מחדש שלו בהתאם לתקנים ולהנחיות של משרד הבריאות.

 איך מתבצע הניקוי והחיטוי?

הניקוי והחיטוי מתבצע על ידי מכשירים מיוחדים שגורמים לכך שהמים יגיעו לרמת ניקיון גבוהה מאוד, שמבטיחה אספקת מים תקינה ובריאה למשך שנה לפחות, וכן ניקיון של כל המזהמים שיכולים להצטבר במאגר ויכולים לסכן את בריאות הדיירים שגרים בבניין.

הסכנות שבמאגר מים שלא עבר חיטוי

מאגר מים המכיל מים שלא עבר ניקוי וחיטוי באופן תדיר, עשוי להכיל חיידקים ומזהמים אחרים בתוך המאגר. כמו כן עלוו מאגר מזוהם להביא להימצאותם של מזיקים כדוגמת חולדות, עכברים, תיקנים ויתושים, שעשויים לזהם את מאגרי המים וחלילה לגרום למחלות לכל מי שמשתמש בהם.

ניקוי וחיטוי מאגרים בבני ברק באופן סדיר ותדיר על ידי חברה מקצועית ומוסמכת, יבטיח כי המים שנמצאים במאגר יהיו נקיים וראויים לשימוש. הניקוי והחיטוי מתאים חשוב במיוחד לבניינים ישנים שמאגרי המים שלהם לא עברו תחזוקה ראויה לאורך זמן וכן לתחזוקה שוטפת בהמשך.

האם גם צריך לאטום את המאגרים?

איטום נכון של המאגרים באמצעות רשתות ספוגים ופריסת רשת, חשוב מאוד למניעת כניסת מזיקים ויתושים לתוך מאגרי המים, שכן מים עומדים מזמינים מזיקים.

כמובן שגם חשוב לבצע תחזוקה וביקורת שוטפת של מאגר המים על ידי חברה מקצועית ומנוסה. אנחנו בדודי קבוצת מערכות מים מעניקים את השירות הזה ללקוחותינו. נשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות המקצועי שלנו.
השאירו פרטים באתר וניצור אתכם קשר!

r

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button