ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים

בית > מרכז מידע > ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים

טיפול נכון במאגרי מים לשמירה על בריאות הציבור בגבעתיים

מאגרי מים יכולים להיות כר פורה להתפתחות של כל מיני תופעות מזיקות ולכן חשוב לטפל בהם בצורה נכונה ואחראית. בטיחות ותברואה הם שני היבטים חשובים כאשר אנחנו מדברים על ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים. לכאורה זה נשמע דבר פשוט אבל מסתבר שהמשימה מורכבת ומחייבת ידע מקצועי וציוד.

ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים – מתי חשוב לבצע את זה?
כל בניין משותף חייב לפי הנחיות משרד הבריאות לבצע אחת לשנה ניקוי וחיטוי של מאגרי מים כדי לוודא אספקת מים מיטבית במקרה חירום כמו למשל שריפה. בנוסף, ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים מבטיח שמירה על איכות המים שמגיעים לדירות בבניין.  כפועל יוצא במסגרת ניקוי וחיטוי מאגרים מתאפשר גם מילוי שלהם מחדש, מה שחשוב במיוחד במצבי חירום.

מה כולל חיטוי וניקוי מאגרי המים?

במסגרת ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים יבוצע ניקוי וחיטוי שמטרתם להבטיח שהמאגר יישמר נקי ממזהמים.  בשלב הראשון יש לרוקן את הבריכה, לנקות את שטח המאגר ולבסוף יש לבצע מילוי לפי הנדרש בתקן.

איך יבוצע ניקוי וחיטוי של מאגרי מים?

חיטוי של המים במאגרים יש לבצע על ידי כלים מתאימים שבעזרתם יגיעו המים לרמת ניקיון מיטבית שתבטיח אספקת מים טובה ונקייה לשנה הקרובה.
הניקיון היסודי נעשה כך שלא רק ינוקה מאגר המים אלא גם כדי למנוע הצטברות של מזהמים שונים שעלולים ללכלך את כל המאגר.

מה הסכנות במאגר מים לא מחוטא?

כולם יודעים עד כמה מסוכנים ומטרידים יכולים להיות מים עומדים. מעבר לבעיית היתושים המוכרת חולדות, אבק, עכברים ונחשים עלולים למצוא את ביתם במאגר כזה והתוצאות הרסניות.
  ניקוי וחיטוי מאגרים בגבעתיים שבה יש לא מעט בניינים ישנים ימנע את כל אלה ויוודא אספקת מים טובה ורציפה לשגרה ולחירום.

איך נמנע חדירה של חרקים למאגר המים?

פעולת הניקיון כוללת גם איטום נכון ויעיל של המאגר בעזרת רשת מתאימה וספוגים ובמקביל לכיסוי פתחי המאגר עם רשת נגד יתושים. המטרה של כל אלה היא למנוע כניסה של חרקים ויתושים למאגר.
פעולה נוספת שחשוב לבצע כדי להבטיח תברואה הולמת היא ביקורת על משאבות הבניין כל כמה חודשים.
קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מספקת ללקוחותיה שירות ניקוי וחיטוי מאגרי מים לפי הנחיות משרד הבריאות ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. הצוות המקצועי של החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק מענה דרך אתר האינטרנט: צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button