ניקוי וחיטוי מאגרים בחולון

בית > מרכז מידע > ניקוי וחיטוי מאגרים בחולון

ניקוי מקצועי של מאגרי מים בחולון להבטחת איכות המים

תחזוקה שוטפת של מאגרי מים היא חיונית לשמירה על בריאות בני הבית, וכמובן להגנה על סביבת המבנה והרחקת מזיקים. חלק ניכר מהתחזוקה נוגע לניקוי וחיטוי של המאגרים ויש לעשות אותה באופן מקצועי על ידי מומחים לדבר. קבוצת דודי מערכות מים מעניקה שירותי תחזוקה למאגרי מים ובפרט מבצעת ניקוי וחיטוי מאגרים בחולון והסביבה.

מתי מבצעים ניקוי וחיטוי של מאגרים בחולון?

החוק מחייב כל מבנה שיש  בו מאגר מים לבצע ניקוי וחיטוי אחת לשנה כדי להבטיח אספקת מים טובה ותקינה למשקי הבית וכן כדי לשמור על תקינות תברואתית של המבנה והסביבה.

מה כולל ניקוי וחיטוי של מאגרים בחולון?

הניקוי והחיטוי נועדו להבטיח שהמאגר יישאר נקי מזיהומים. כחלק מכך מרוקנים את המים, ניקוי המאגר עצמו ומילוי מחדש לפי תקני משאד הבריאות כדי להבטיח מענה במצבי חירום כמו שריפה למשל.

 איך מבצעים ניקוי וחיטוי?

הניקוי והחיטוי מאגרים בחולון מבצעים בעזרת כלים מיוחדים שמביאים את המים לרמת ניקיון מיטבית שתאפשר אספקה של מים נקיים למשך שנה לפחות זאת על ידי ניקיון המזהמים שעלולים להצטבר במאגר ולסכן את בריאותם של הדיירים.

מהן הסכנות במאגר מים שלא עבר חיטוי

מים שלא טופלו באופן קבוע עם חיטוי מתאים עלולים להכיל בתוכם מזהמים שונים. מאגר מזוהם עלול להוביל לנוכחות של מכרסמים באזור כמו חולדות, עכברים וכדומה וכך להוביל לסכנה תברואתית.

ניקוי וחיטוי מאגרים בחולון באופן סדיר וקבוע על ידי גורם מקצועי כמו דודי מערכות מים עשויה להבטיח ניקיון של המאגר ממזיקים שונים. ניקוי וחיטוי משמעותיים ביותר בבניינים ישנים כמו אלו שנמצאים לרוב בערים כמו חולון.  

האם במסגרת התחזוקה צריך לאטום את המאגרים?

איטום יעיל של מאגרי מים עם רשתות ספוגים ופריסה נכונה שלהן ימנע כניסה של מזיקים שונים ובכך ישפר את איכות המים וימנע זיהומים.

מעבר לכך חשוב לבצע בדיקה שוטפת של המאגר אחת לתקופה על ידי חבר מנוסה. קבוצת דודי מערכות מים מעניקה שירותי ניקוי וחיטוי מאגרים כמו גם תחזוקה שוטפת שלהם. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.
השאירו פרטים באתר ונשוב אליכם בהקדם!

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button