ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו

בית > מרכז מידע > ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו

ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו להבטחת איכות המים

מאגרי מים עשויים להיות מזוהמים ולסכן את בטיחות הצרכנים, כאשר מאגרי מים שאינם עומדים בדרישות המתאימות עלולים להיפסל על ידי הרשות המקומית. על כן, במקרה הצורך, חשוב לבצע ניקוי וחיטוי של מאגרי מים באופן מקצועי ולהבטיח את בריאות ובטיחות המשתמשים בהם. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה במתן שירותים למאגרי מים לרבות שירותי ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו ברמה הגבוהה ביותר.

שלב ראשון – דיגום מי המאגר

דיגום המים באמצעות בדיקת מעבדה מאפשר להעריך את רמת איכותם ולבדוק האם חדרו אל המים מזהמים שונים כמו מתכות, מזהמים כימיים, חיידקים ומזהמים אחרים העלולים להפוך את השימוש במים למסוכן.

שלב שני – בדיקת הצנרת

על מנת לבדוק את מצב הצנרת, יש לרוקן את המאגר ולבחון את הצנרת במטרה לשלול קיומם של לכלוכים, סדקים ומפגעים שונים אחרים.

שלב שלישי – ניקוי המאגר

ניקוי מאגרי מים בקריית אונו מתחיל בניקוי של המאגר הריק, בהסרת לכלוכים ובתיקון ליקויים כמו סדקים, במידת הצורך.

שלב רביעי – חיטוי המאגר

חיטוי המאגר יתבצע בעזרת קיטור או באמצעות חומרים כימיים בהתאם לתקנות משרד הבריאות בנושא ובהתאם לצרכים בשטח, כפי שעלו בבדיקת מאגר המים.

שלב חמישי – דיגום מים חוזר

לאחר ביצוע ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו, יש למלא את המאגר במים ולוודא שהמים נקיים, עומדים בתקנים הרלוונטיים ואינם מהווים עוד גורם סיכון לבריאות הצרכנים.

נשמח לעמוד לשירותכם!

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו כמו גם שירותי תחזוקה למאגרי מים, במטרה למנוע מצבי זיהום.
על מנת לספק לכל לקוח ולקוח את המענה המקצועי והמדויק לצרכיו, אנו מבססים את שירותינו על צוות מומחים מוסמך ומיומן שמאחוריו ניסיון רב בענף, על הטכנולוגיות המתקדמות בשוק ועל תודעת שירות גבוהה המעמידה בראש סולם העדיפויות את שביעות רצון לקוחותינו.
זקוקים לשירותי ניקוי וחיטוי מאגרי מים בקריית אונו? פנו אלינו עוד היום ומומחינו ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי, אמין, מהיר ויעיל לשביעות רצונכם המלאה!

r

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button