סילוקית בבני ברק

בית > מרכז מידע > סילוקית בבני ברק

סילוקית בבני ברק - פתרון לבעיות ניקוז שפכים

עבור רוב האנשים הממוצעים, מערכת ביוב היא דבר נסתר מן העין שאין להם כלל צורך להתעסק אתו. אך מה קורה במקרים בהם יש פיצוץ בצנרת הביוב? או סתימה רצינית שגורמת להצפה של כל מי הביוב אל פני השטח?. למקרים שכאלו יש פתרון פשוט מאוד שנקרא סילוקית, אותה מומלץ להתקין גם בבניינים בבני ברק.
 
סילוקית הינה משאבה סניטרית ומקצועית שמאפשרת ניקוז מהיר ויעיל של שפכים. אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים מתמחים בהתאמה של סילוקית לבניינים, בתים פרטיים, מוסדות ומשרדים.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

בכל מערכת של צנרות המובילות מים לביוב מותקנת כמעט ברוב במקרים סילוקית המנקזת את מי השפכים באופן יעיל מאוד מהכיורים, בתי השימוש והמקלחות.
כמעט בכל בית, דירה בית עסק מותקנת סילוקית שמהוות פתרון עבור תקלות שונות במערכות הביוב. זה דבר חשוב מאוד כאשר מדובר על דירות מרתף לדוגמא.
מה שלא מעט אנשים יודעים היא כי ניתן להתקין סילוקית בבני ברק גם בבניינים, שלא חוברו באופן ישיר למערכת הביוב הציבורית, דבר שיאפשר פינוי מיטבי של פסולת השפכים מכל מבנה.

שלב שני- התקנת סילוקית בבתים פרטיים, דירות ומוסדות עסקיים

סילוקית הנה מערכת מתוחכמת מאוד, וניתן להשתמש בה ולהתאים אותה לכל מקום כמעט. היא מערכת קטנה מבחינה פיזית,  ואפשר לחבר אותה לכיור, ולאסלה שבתוך הבתים, הדירות ובתי העסק. כדי להבטיח שהסילוקית תבצע את העבודה שלה בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי, שימליץ לכם על הסילוקית שתתאים לצרכים השונים שלכם ולפי מאפיינים חשובים.

המאפיינים שלהם מתאימים את הסילוקית הינן לחץ המים בבניין, היקפי השימוש במערכת הביוב בבניין, ומערכות המים הפנימיות של הבניין, הבית, או המשרדים.

שלב שלישי- תכנון קווי המים ונתיב הסילוק

טיפול בפינוי שפכים דורש ידע וניסיון, ואצלנו בקבוצת דודי מערכות מים, אנחנו מבטיחים לכם את הטיפול הטוב ביותר בפינוי שפכים ואיתור נתיב הסילוק המתאים ביותר לשפכים במערכת הביוב שלכם. הדבר הופך להיות חשוב אם מסיבה כלשהי אין חיבור לבניין שלכם למערכת הביוב הציבורית.

כך שבמקרה שכזה, חשוב שבעתיים לתכנן את קווי המים ולהבטיח זרימה תקינה של מי השפכים אל המקום המיועד להם באמצעות סילוקית בבני ברק.
אנחנו בקבוצת דודי מערכות מים מתקינים סילוקית בבני ברק, לפי הדרישות והתקנים של משרד הבריאות, תוך נגישות וזמינות גבוהה ללקוח. לקבלת מידע, פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם!

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button