סילוקית בגבעתיים

בית > מרכז מידע > סילוקית בגבעתיים

התקנת סילוקיות לניקוז שפכים בגבעתיים

הדברים החשובים סמויים מן העין ולפעמים עלולים להילקח כמובנים מאליהם. כך למשל הביוב הביתי והציבורי לא גלוי לעינינו. אבל האם נוכל לדמיין הצפה או פיצוץ בביוב שיעלו לפני השטח את כל מה שחבוי בימים רגילים? סתימה בביוב היא עניין עם טעם רע למדי ויש לטפל בה במהירות וביעילות.
הפתרון הוא סילוקית – משאבה מקצועית סניטרית שבאמצעותה ניתן לבצע ניקוז יעיל ומהיר של כל סוגי השפכים.

שלב ראשון – איפה פה הבעיה בדיוק?

מקלחות, כיורים ואסלות מחוברים למערכת צינורות וביוב שבה מותקנת סילוקית שמסייעת לנקז את השפכים בצורה יעילה. בכל מערכת צנרת וביוב מותקנת סילוקית שתפקידה לנקז את השפכים באופן יעיל ומהיר.
זהו כלי משמעותי ובעל חשיבות רבה בייחוד באזור המרכז בערים כמו גבעתיים שבהם יש לא מעט דירות מרתף ומרתפים ישנים. למעשה סילוקית בגבעתיים ניתן להתקין גם במבנים שונים אשר אינם מחוברים למערכת הכללית של הביוב וכך ניתן לפנות פסולת שפכים מכל אזור או מכל סביבה שבה מתרחשת פעילות של אנשים.
שלב שני – התקנת סילוקית בגבעתיים – איך עושים את זה?
משאבות הן עולם ומלואו וכאשר מדובר על סילוקית זהו מכשיר גמיש שאפשר להתאים אותו כמעט לכל מיקום.
גודלה הפיזי הוא קטן וניתן לחברה לבתי עסק שנמצאים במרתפי בניינים. כדי לוודא פעילות תקינה של סילוקית בגבעתיים מומלץ להתייעץ עם גורמים מוסמכים שיוכלו למצוא עבורכם את הסילוקית המתאימה וגם להתקין אותה בצורה הולמת לפי לחץ המים בבניין, היקפי השימוש במערכת הביוב וכמובן לפי מערכות המים שקיימות בתוך מבנה המגורים או החלל העסקי.

שלב רביעי –תכנון קווי מים ונתיבי סילוק

כדי להעניק לשפכים טיפול הולם יש צורך בידע ובניסיון.
קבוצת דודי https://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ היא חברת שירותי אינסטלציה שמתמחה בטיפול בשפכים ובאיתור נתיבי סילוק יעילים לשפכים במערכת הביוב הביתית או הציבורית. לכן בכל מקרה שבו אין לכם אפשרות להתחבר למערכת ביוב אזורית תוכלו לבצע התקנה של סילוקית בגבעתיים ולוודא תכנון נכון של סילוק השפכים וכך גם לוודא זרימה מיטבית של שפכים למשך זמן ארוך.

התקנת סילוקית עם קבוצת דודי משאבות

קבוצת דודי משאבות מעניקה ללקוחותיה פתרונות אינסטלציה לפי צרכיהם, בין אם מדובר על בתי עסק או בתי מגורים.
השירות של החברה עומד בכל התקנים המחמירים של משרד הבריאות והוא נעשה באופן מקצועי ותוך הקפדה על נגישות גבוהה. אם תרצו לקבל מידע נוסף ניתן לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט של החברה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button