סילוקית בחולון

בית > מרכז מידע > סילוקית בחולון

משאבה טוחנת מגבונים

מיכל התפשטות הוא מתקן שמאפשר להגביר את לחץ המים ולהבטיח שאיבה יעילה. קבוצת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ מספקת מיכלי התפשטות במגוון סוגים וגדלים בהתאמה מדויקת לכל צורך – לבנייני מגורים, למוסדות ציבור, למפעלים, לפרויקטים שזקוקים לפתרון זה וגם לבתים פרטיים. השירות ניתן על בסיס ניסיון של שנים רבות מאוד והיכרות עם כל מיכלי ההתפשטות הקיימים כיום בשוק.

הבטחת יעילות מרבית של כל מערכת סולארית

תפקיד משמעותי נוסף של מיכלי התפשטות ברמת גן הוא להגן על המערכות הסולאריות הגדולות – מערכות שמחממות כמויות מים שתופסות נפח רב. מערכות שכאלה מותקנות בעיקר במגדלים הענקיים שהולכים ומתרבים ברמת גן, במבנים תעשייתיים ובמתקנים העירוניים. מיכל התפשטות איכותי מונע נזקים בלתי הפיכים למערכת כשיש שינוי בלחץ המים.

שלב ראשון – בדיקה מקצועית

השלב הראשון בשירות הוא הגעה של צוות מקצועי מהקבוצה לאתר הרלוונטי ובדיקה מקיפה של מערכת המים. בפרט אנחנו בוחנים את לחץ המים ואם ישנן בעיות כלשהן. על בסיס זה נוכל לייעץ לכם לגבי הצורך בהתקנת מיכל התפשטות שיהפוך את המערכת ליעילה יותר ויספק את לחץ המים הדרוש לכל הצרכנים וגם בקומות הגבוהות.

שלב שני – בחירת אופן הטיפול

על בסיס כל המידע החיוני שאנחנו אוספים, נמליץ לכם על אופן הטיפול המיטבי. בפרט כדאי לקחת בחשבון שישנם גדלים שונים של מיכלי התפשטות – בנפחים בין 5 ליטרים ל-50 ליטרים – והבחירה ביניהם מחייבת תשומת לב מלאה והתייחסות מקצועית.

שלב שלישי – התקנת מיכל התפשטות ברמת גן

התקנת מיכלי התפשטות ברמת גן מתבצעת על-ידינו באופן מיומן במיוחד.
גם כשמדובר על מיכל קטן יחסית וגם על מיכל התפשטות גדול, החיבור למערכת יהיה מיטבי וכך תימנע התופעה של שינוי הלחץ בברזים כשמפסיקים את הפעולה של משאבות מרכזיות וכשמפעילים אותן מחדש.

שלב רביעי – בדיקות תקינות

לאחר השלמת חיבור המערכת נבצע בדיקה יסודית – כדי לוודא שלחץ המים הוא זה הדרוש, ושנשמר לחץ המים המתאים ברציפות לכל אורך המערכת.

אחריות מלאה ומחויבות מוחלטת

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מבצעת התקנת מיכלי התפשטות ברמת גן על בסיס ניסיון רב ומתוך מחויבות מלאה לכל לקוח.
כמו כן תקבלו מאיתנו אחריות על שירות זה, כך שמובטח לכם שקט נפשי. מוזמנים ליצור איתנו קשר בנוחות באמצעות האתר, ונחזור אליכם תוך זמן קצר בדרך לשדרוג מערכת המים שלכם.

p

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button