פרוסטט בקרית אונו

בית > מרכז מידע > פרוסטט בקרית אונו

פרוסטט בקרית אונו

כאשר מדברים על פרוסטט מתכוונים למודד גובה המים במיכל, במשאבה או במכונה. תפקידו של פרוסטט לוודא שהמכונה או המשאבה פועלות בצורה תקינה לפי לחץ המים או הגז שהגדרנו עבורן מראש. מכשיר דומה ניתן למצוא גם במכשירי חשמל ברי סירקולציה של מים, לדוגמה מדיחי כלים, מכונות קפה או מכונות כביסה ועוד.
מכשיר כזה מותקן גם במכונות המשתמשות בגז ומטרתו היא לווסת את הלחץ במכונות אלו כדי לדאוג לפעולה תקינה ובטוחה. היכן מותקן פרוסטט בקרית אונו אתם שואלים? ובכן, בבנייני מגורים גבוהים עם מספר רב של קומות, שם לחץ המים המוזרם ממאגרים או ממגדלי המים אינו מצליח לטפס לקומות העליונות, ולכן מותקנת משאבה המיועדת לסייע בהזרמת המים כלפי מעלה. וויסות המשאבות נעשה במקרה הזה על ידי מד גובה, פרוסטט, המנטר את הלחץ במכלים אלו לפי ההגדרות שנקבעו עבורו.

פתרונות שנועדו לייעל את לחץ המים

דיירים בקומות עליונות מכירים את התופעה לפיה קשה להם ליהנות ממקלחת נעימה. לבעיה הזו יש פתרון ואנו בחברת דודי מערכות ומשאבות מים נשמח לסייע לכם להנות ממנו וגם מזרם מים נעים.

שלב ראשון – לבדוק את לחץ המים

בדיקת לחץ המים הקיים על ידי אנשי המקצוע המנוסים שלנו תוודא אם אכן קיימת משאבה המסייעת בהזרמת המים לקומות העליונות ואם אכן מותקן בה פרוסטט בקרית אונו.

שלב שני – לבדוק את תקינות המשאבה ולבחור באפשרויות הטיפול
במידה וקיימת משאבה בבניין, הרי שיש לבחון את מצבה ואת הגדרותיו של מד הלחץ. זה האחרון נכנס לפעולה לפי ההגדרות שנקבעו לו. פרוסטט בקרית אונו, ובכל מקום שבו יותקן ברחבי הארץ, יוכל לשנות את צריכת המים שלכם מן הקצה אל קצה וידאג שבכל קומה יהיה זרם מים חזק ומתאים.

שלב שלישי – להתקין פרסוסטט

התקנת משאבת המים והגדרת מד הלחץ כדי שיפעל במידה המיטבית נעשית על ידי אנשי המקצוע שלנו. מדובר במומחים מנוסים היודעים לכוון את המכשיר, ולהתקין אותו באופן בטוח כדי שהמדחס יפעל כראוי.

שלב רביעי – לבדוק נוריות ואופן הפעולה

עם סיום ההתקנה תיבדקנה נוריות ההתראה והגדרות מד הלחץ על מנת לוודא את תקינותם.
לכן במידה וגם אתם סובלים מלחץ מים נמוך בבניין שלכם מהרו לפנות אלינו כדי שנוכל לסייע לכם להנות מזרם מים ראוי 073-7826176

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button