מערכות מים הפכו להיות דבר מורכב למדי וזה נוכח הפיתוחים הטכנולוגיים המשמעותיים של העשור האחרון. כתוצאה מהבניה המואצת ערים כמו בני ברק הפכו צפופות יותר עם ביקושים גבוהים במיוחד לאספקת מים וזה מחייב מציאת פתרונות מתאימים שיבטיחו לחץ מים תקין גם במבנים גבוהים וגם בקומות המרתף.

אחד המרכיבים שנכללים במערכות מים וסביר להניח שלא נתקלתם בשמם מעולם הוא פרסוטט שהוא מפסק לחץ ותפקידו לוודא שמשאבות במותקנות בבניינים יפעלו באופן תקין עם לחץ מים מאוזן ותקין בכל הקומות לרבות הקומות הגבוהות.

בערי המרכז כמו למשל בני ברק ישנו ריכוז גבוה של בניינים משותפים גבוהים למדי. כדי להבטיח אספקת מים תקינה לכל הקמות לרבות הקומות הגבוהות יש להתקין פרסוטט בבני ברק שיוודא שלחץ המים בכל קומות הבניין הוא תקין. למעשה, פרסוטט הוא רכיב שנמצאצ בכל מכשיר חשמלי שעובד על מים כמו למשל מדיח הכלים שלכם, מכונת הקפה או מכונת הכביסה. גם במערכות גז ישנו פרסוטט והוא אחראי לוודא שלחץ הגז במבנה תקין.

איך שומרים על לחץ מים תקין?

כל מי שגר בדירה בקומה העליונה של בית מגורים מודע היטב לבעיה של לחץ מים נמוך. בבניינים גבוהים בבני ברק למשל הבעיה מורגשת היטב בעיקר נוכח מספר רב של דיירים בבתים. קבוצת דודי משאבות ומערכות מים תבצע בעת הצורך בדיקה של כל הצנרת ושל מערכת המים ותתקין עבורכם פרסוטט בבני ברק כך שתקבלו פתרון הולם לבעיית זרם המים. לא תאמינו עד כמה תשתפר המקלחת שלכם!

שלב ראשון- מה הלחץ?

הדבר החשוב ביותר שיש לבצע הוא בדיקה של מערכת המים והבנה היכן בדיוק הבעיה. במהלך הבדיקה יבחנו המומחים של דודי משאבות את משאבות המים ואת תקינות הפרסוטט.

שלב שני – תיקון לחץ המים עם פרסוטט בבני ברק!

בשלב השני נבדוק את הגדרות הפרסוטט משום שהגדרות לא נכונות עלולות להוביל ללחץ מים לא מאוזן.  

שלב שלישי – איך נתקין פרסוטט בבני ברק

דודי משאבות מים היא חברה שמתמחה בהתקנה ובדיקה של מערכות מים. אנחנו נבצע עבורכם בדיקה של הפרסוטט ובמקרה הצורך נתקין פרסוטט בבני ברק עם הגדרות מדויקות שמותאמות למבנה המגורים שלכם.

שלב רביעי – ניסיון!!!

אחרי שטיפולנו בבעיה נבצע בדיקה מלאה של כל מערכת המים, המשאבות נוריות ההתראה וההגדרות של הפרסוטט ונוודא שבעיית לחץ המים נפתרה.

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בטיפול בבעיות שונות במערכות מים לרבות לחץ מים. צרו קשר ונשמח לסייע בהקדם!