פרסוטט בגבעתיים

בית > מרכז מידע > פרסוטט בגבעתיים

התקנת פרסוטט בגבעתיים לשמירה על לחץ מים תקין

סביר להניח שמעולם לא שמעתם על הרכיב פרסוטט, וזאת למרות העובדה שמדובר ברכיב שקיים במערכות המים שסביבנו והוא חיוני ביותר לפעילות התקינה שלהן.  הוא ידע גם בשם מפסק לחץ, והוא אמון על כך שמשאבות תוכלנה לפעול בלי תקלות לפי לחץ המים שמתאים למערכת המים הנתונה.
בערי המרכז כמו למשל גבעתיים נמצאים בניינים רבי קומות שמתנשאים אל על עם כמות נכבדה של קומות ולכן בבניינים מהסוג הזה מתקינים פרסוטט שיבטיח לחץ מים תקין בכל הקומות.
יתר על כן פרסוטט נמצא גם בכל מכשיר חשמלי שעובד על מים כמו מכונת קפה, מדיח הכלים ומכונת הכביסה. סוג אחר של פרסוטט הוא כזה שפועל על גז ומכאן תפקידו להבטיח שלחץ הגז תקין.
דודי מערכות ומשאבות מים היא חברה שמתמחה בהתקנת פרסוסטט בגבעתיים והיא גם מבצעת בדיקות, תחזוקה שוטפת ותיקונים לפי הצורך.

איך נצליח לשמור על לחץ מים תקין?

כל מי שגר בדירה בקומות העליונות של רבי קומות בגבעתיים מכיר את התחושה שזרם המים לא מספק. קבוצת דודי משאבות מים תבצע בדיקה של הצנרת ולפי הצורך התקין עבורכם פרסוטט שייתן מענה הולם ויביא את זרם המים לרמה המיטבית והמותאמת, כך שחווית המקלחת שלכם תשתפר פלאים!

שלב ראשון- מה הלחץ?

כדי להביא לשיפור בלחץ המים חשוב לבדוק את ביצועיה של המערכת הקיימת ואת הלחץ בנקודות מסוימות שלה. הבדיקה מחייבת בחינה של כל המערכת לרבות המשאבות שמסייעות להניע את המים כלפי מעלה.
כאן יש לוודא שבמשאבה מותקן פרסוטט וכן לבדוק את תקינותו.
שלב שני – איך נתקן את לחץ המים? עם פרסוטט בגבעתיים!
במקרה שבמערכת המים יש משאבה חשוב לוודא את ההגדרות של הפרסוטט. הגדרות ששגויות יובילו ללחץ מים לא תקין ולכן חשוב להגדיר את הפרסוטט באופן כזה שיבטיח זרימה תקינה של מים בכל קומה ובכל ברז.

שלב שלישי – איך נתקין פרסוטט בגבעתיים

קבוצת דודי משאבות מים תבצע עבורכם בדיקה מקיפה של המשאבה וכמובן ההגדרות של הפרסוטט. אם יש צורך להתקין פרסוסטט בגבעתיים נבצע זאת על הצד הטוב ביותר ונוודא שהגדרנו את הפרסוטט באופן מדויק. התקנה מסוג זה מחייבת ידע וניסיון ויש להקפיד על איש מקצוע מיומן כך שנבטיח פעילות טובה ויעילה של כל מערכת המים.

שלב רביעי – ניסיון רבותי ניסיון

אחרי שנטפל בבעיה נבחן את מערכת המים, המשאבות, נוריות ההתראה, ההגדרות של הפרסוטט ונוודא שזרם המים במקומות שבהם היה חלש הפך לתקין.

אל תישארו עם לחץ מים נמוך!

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מתמחה בטיפול בבעיות לחץ מים בכל אזור המרכז ובגבעתיים בפרט. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם במהרה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button