פתיחת סתימה בבני ברק

בית > מרכז מידע > פתיחת סתימה בבני ברק

פתיחת סתימה בבני ברק

כולנו מכירים את התופעה של סתימה בצנרת. הכוונה היא לסתימות שמכריחות אותנו להביא הביתה בעל מקצוע. מדובר בתופעה מטרידה שמפריעה למהלך התקין של חיינו ולכן יש חשיבות לזמינות של אותו בעל מקצוע כמו גם למקצועיות שלו.
פתיחת סתימה בבני ברק עושים עם דודי משאבות מים.

פתרון מידי לכל סוגי הסתימות

במקרים רבים אנשים מטפלים בעצמם בסתימות בצנרת הביתית. במקרים לא מבוטלים זה בהחלט מספק אולם במקרה שבו הסתימה חוזרת על עצמה שוב ושוב ככל הנראה ישנה בעיה חריפה יותר שמצריכה טיפול מקצועי יותר עם שימוש בציוד מקצועי כמו ביובית וטיפול בסתימה באמצעות לחץ מים גבוה.

שלב ראשון – אבחון הגורם לסתימה

כולנו יודעים מהי סתימה אבל לא כולם יודעים לאתר כיצד היא נוצרת. לכן בשלב הראשון חשוב שנבדוק ונזהה בצורה מדויקת מה גורם לסתימה. זה כולל כמובן זיהוי מקורה של הסתימה בין אן הוא בצנרת הבית או בביוב המרכזי וגם הבנה של מהי התקלה המדויקת שגרמה לה.

שלב שני – בחירת שיטת הטיפול המתאימה

לאחר שזיהינו את מיקומה המדויק של הסתימה והבנו על איזה היקף מדובר נחליט על שיטת הטיפול המתאימה ביותר. פתיחת סתימה בבני ברק יכולה להיות במגוון אמצעים ובהם לחץ מים גבוה בצינורות מיוחדים שמותקנים על רכב ביובית.

שלב שלישי – מה המצב של הצנרת

פתיחת סתימה בבני ברק היא הזדמנות יוצאת דופן לבצע בדיקה כללית של מצב הצנרת.
זה חשוב במיוחד לאור העובדה שמרבית הבניינים בבני ברק אכלסים כמות גדולה של אנשים והם גם ישנים מאד. המשמעות היא פעילות רבה וארוכת שנים של הצנרת וזה בהחלט מחייב בדיקה מקיפה.
נצלו את ההזדמנות ובצעו עם המומחים של דודי בדיקה האם הצנרת ישנה, סדוקה או חלודה.
כדי להימנע מסתימות נוספות ייתכן שנמליץ לכם על החלפה של כל הצנרת או חלקים ממנה.

שלב רביעי – מה הנזקים שנגרמו כתוצאה מהסתימה?

כדי להגיש לחברת הביטוח או אל בית משפט במקרה הצורך תביעה, חשוב שתגיעו עם תיעוד מתאים. אנחנו נספק לכם תיעוד של הסתימה, הסיבות לה וכמובן הנזקים שנוצרו בעקבותיה כולל דו"ח מקיף ומפורט.

דודי משאבות יספקו לכם טיפול יעיל ומהיר

כאמור לזמן משמעוות קריטית כאשר מדובר על פתיחת סתימה בבני ברק. קבוצת דודי משאבות מים תעניק לצנרת הבית טיפול מקצועי ומהיר בזמינות גבוהה ובמחירים נוחים. צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button