פתיחת סתימה בגבעתיים

בית > מרכז מידע > פתיחת סתימה בגבעתיים

טיפול בסתימות ופיצוצים בצנרת מים בגבעתיים

כולנו מכירים את התופעה המטרידה של סתימה בצנרת. זה מתחיל בירידה איטית של המים, ממשיך בריח לא נעים מהצנרת ומסתיים כשהצנרת תקועה, או במלים אחרות: סתומה. מעבר לריח רע ולכלוך סתימה בצנרת מזמנת גם מפגע תברואתי ומונעת מאיתנו להשתמש במתקני הבית.
מה עושים? הדבר החשוב הוא למצוא מומחה שיוכל לאתר את הבעיה ולפתור אותה במהירות. דודי משאבות מים היא חברה מובילה לטיפול במערכות מים עם ציוד מתקדם ובפרט מתמחה בביצוע פתיחת סתימה בגבעתיים.

הפתרון המושלם לכל סוגי הסתימות

ידוע לכל שבסתימה קטנה אפשר לטפל בלי עזרה של איש מקצוע, אבל מה עושים כאשר מדובר על תופעה שחוזרת על עצמה או על סתימה שנובעת מתקלה רחבה יותר? כאן המקום להיעזר באיש מקצוע עם ציוד מתאים כמו ביובית וציוד לטיפול בסתימה בלחץ גבוה של מים.

שלב ראשון – מה בעצם גרם לסתימה?

הדבר החשוב ביותר הוא להבין מה גרם לסתימה? זה מחייב שתהיה לנו היכרות עם כל סוגי הצינורות והחיבורים הקיימים כדי שנוכל לגלות את המיקום המדויק שבו נוצרה הסתימה ולאתר את הדרך המהירה ביותר לשחרר אותה. השאלה המרכזית היא האם הסתימה נמצאת בצנרת הביתית או בזו המרכזית או שמא מדובר על צנרת הביוב.

שלב שני – איך נבצע פתיחת סתימה בגבעתיים?

לאחר שזיהינו היכן נמצאת הסתימה ומהו סדר הגודל שלה נוכל לבחור את השיטה שתתאים לשחרר אותה.
כדי לעשות את זה נעשה שימוש בצינורות שיזרימו פנימה לחץ גבוה של מים שישחרר את הסתימה. מדובר על צינורות גדולים מאד שמותקנים על רכבי ביובית.

שלב שלישי – מה שלום הצנרת?

פתיחת סתימה בגבעתיים מייצרת הזדמנות שחבל לפספס: בדיקה מקיפה של הצנרת.
אם הצנרת תימצא תקינה הרי שמיד לאחר התיקון תוכלו לשוב לשגרה. במקרה שיהיו תקלות בגין סדקים, חלודה או בלאי אחר נמליץ לכם על טיפול מקדים שימנע עוד סתימות ועוד פיצוצים וכמובן יקנה לכם שקט ויפחית את ההוצאות העתידיות.

שלב רביעי – נתעד את כל הנזקים שהובילו לסתימה

כאמור סתימה בצנרת יכולה לנבוע מגורמים שונים ולהביא לשלל נשקים לתשתית הבית, לריהוט וכדומה.
לפי הצורך נפיק עבורכם דו"ח מקיף שבו נפרט מהם הגורמים לסתימה, מה היקפה וכמובן מהם הנזקים שנגרמו בעטיה בצירוף חוות דעת מקצועית שתוכלו להגיש לחברות הביטוח.

הטיפול המקצועי שלנו

כחברה שמתמחה בטיפול במערכות ובמשאות מים אנחנו מתחייבים להעניק לכם מענה מהיר ויעיל לטווח הקרוב והרחוק. מומחי הקבוצה מבצעים פעולות של פתיחת סתימה בגבעתיים והסביבה תוך ניטור ובדיקה מקיפה של כל הצנרת לפי הצורך.
לקבלת מידע נוסף אל תהססו ליצור עמנו קשר דרך האתר.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button