פתיחת סתימה בקרית אונו

לא פעם מתחרשות סתימות בצנרת שכוללות לכלוך וריחות רעים. צנרת ביתית, בדומה לצנרת הביוב המרכזית דואגת לצבור עם הזמן שיירים היוצרים לאורך הזמן סתימות. כדי לטפל בבעיה יש לקרוא למומחים שיאבחנו אותה ויאפשרו פתרון מהיר ויעיל. חברת דודי מערכות ומשאבות מים דואגת להתמחות בכל סוגי הטיפול בצנרות. פתיחת סתימה בקרית אונו וברחבי הארץ, הינה המומחיות שלנו. אנו דואגים להיות מצויידים בכל המכשור המתקדם שיאפשר לנו לתקן כל תקלה במהירות המירבית.

לטפל באופן מהיר בכל סתימה

אם יש לכם סתימה קטנה בכיור תמיד תוכלו לטפל בה באופן עצמאי. אולם סתימה כזו מעידה לרובה על סתימה מהותית יותר המצויה בצינור ואשר עשויה לצוץ שוב. אם מדובר בסתימות ביוב גדולות יותר המצויות בעומק הצנרת אשר מתחת לאדמה, הרי שאלו ניתנות לפתיחה באמצעות מכשור מקצועי ועובדים מנוסים. ישנן סתימות גדולות הנמצאות בעומק הצינור ואשר מחייבות טיפול באמצעות לחץ מים של כלים וצינורות כמו הביובית. פתיחת סתימה בקרית אונו בבניין, בית פרטי או במערכת מרכזית עירונית יכולה להיפתר בקלות על ידי הזמנת הצוותים שלנו.

שלב ראשון – לאבחן את הבעיה

פתיחת סתימות

בטרם ניגש לטיפול בסתימה בצנרת נשתדל להכיר את מבנה הצנרת וחיבוריה. כך נוכל לאתר המיקום בו יכולה להתפתח בעיה וגם אולי נבין כיצד נוכל לפתור אותה. אם מדובר בסתימה שהתפתחה בצנרת הביתית או אולי המיקום הוא עמוק ומרכזי יותר ומצריך פתיחתם של בורות ביוב.

שלב שני – בחירת אופן הטיפול הדרוש

עם איתור הסתימה נחליט האם נעשה שימוש בצינורות מים בלחץ שיאפשרו לנו לפתוח אותה. צינורות כאלו ניתן למצוא על רכב הביובית וניתן באמצעותם להזרים מים בעוצמה גבוהה.

שלב שלישי – הכל תלוי במצב הצנרת

במידה ומצבה של הצנרת הוא תקין לאחר פתיחת הסתימה ניתן להתנהל כרגיל. אולם אם מדובר בצנרת עם סדקים וחלודה הרי שייתכן ונצטרך להחליף אותה כדי למנוע הישנות בעיות כאלו בעתיד.

שלב רביעי – טיפול בנזקי הסתימה לסביבה

לאחר פתיחת הסתימה נבדוק אם נוצרו נזקים סביבתיים כתוצאה מהצפת המים או הביוב. יש לתקן נזקים אלו ואנו דואגים לספק דוח מפורט על הסתימה ונזקיה לצורך טיפולה של חברת הביטוח.

אצלנו הטיפול מהיר, מקצועי ויעיל

במידה והתגלתה אצלכם סתימה בצנרת אל תחכו להחמרה. צרו קשר עוד היום עם דודי מערכות ומשאבות מים לשם פתיחת סתימה בקרית אונו ואנו נשמח להגיע במהירות. זמינים עבורכם בטלפון

073-7826176