פתיחת סתימות במודיעין – כך תפעלו נכון

בית > מרכז מידע > פתיחת סתימות במודיעין – כך תפעלו נכון

פתיחת סתימות במודיעין

כולנו מכירים את הרגע הזה בו מתרחשת סתימה גדולה בצנרת, כזאת שמתלווים אליה הצפה וריח רע המשפיעה באופן מידי על השגרה ומשבשת אותה.
 בעוד שלעיתים אנו יכולים לטפל בחומרים ביתיים בסתימות קטנות, הרי שבסתימה רצינית יותר כמו פיצוץ בצנרת או ביוב שעולה על גדותיו העניין לא סובל דיחוי, ויש לקרוא למומחים בפתיחת סתימות במודיעין או בכל אזור בו נדרשים שירותיהם, על מנת שיתנו מענה מידי לסילוק המפגע.

מגוון פתרונות לפתיחת סתימות

כאשר מזמינים את שירותיהם של אנשי מקצוע וותיקים בתחום עושים את הבחירה הנכונה שכן, הניסיון הרב והאמצעים העומדים לרשותם משוכללים ומגוונים.

אחד האמצעים המתקדמים בהם משתמשים הצוותים של חברת דודי מערכות ומשאבות מים הוא הביובית, משאית המאפשרת פתיחת סתימות במודיעין על ידי הזרמת מים בלחץ אדיר מצינורות הנמצאים בה לשחרור הסתימה, ושאיבת המים שנקוו באזור כולו.  

שלב ראשון – מאתרים את מקום הסתימה

לחברת דודי מערכות מים ניסיון של שנים בפתיחת סתימות במודיעין ובכלל.
הידע שנצבר לאורך השנים והציוד המתאים הם אלה שגורמים לצוותים לאתר במהירות את מקום הסתימה, ואת השלכותיה על הצנרת כולה.
ככל שהאיתור מהיר יותר כך גם המענה שניתן הופך ליעיל, איכותי וקצר יותר.

שלב שני – פתיחת הסתימה ע"י ציוד מתקדם

לאחר איתור מקום הסתימה נשתמש במיטב הציוד העומד לרשותנו תוך תיעוד מהלך העבודה בדוח מיוחד והנזקים שנגרמו בעקבותיה. כך, תוכלו במידת הצורך להגיש את התיעוד גם לחברות הביטוח בהמשך.

שלב שלישי – תחזוקה נכונה של הצנרת

כדי להימנע מבעיות הפוקדות את הצנרת ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתשתיות ישנות חשוב להקפיד על תחזוקה נכונה המבוצעת על ידי המומחים לכך.
ככל שמקפידים בשמירה על הצנרת, כך נמנעים מהצורך של פתיחת סתימות. בשלב התחזוקה גם ניתן לזהות נקודות תורפה ולטפל בהן בטרם יוחמר המצב, והבעיה תהיה נרחבת ומורכבת יותר לטיפול.

זמינים עבורכם בכל שעה

אנו יודעים שתקלות אלה עלולות להתרחש בכל שעה ובכל יום, ולכן מעמידים עבורכם צוותים הזמינים 24 שעות ביממה למתן מענה מידי לבעיה המטרידה המצריכה פתיחת סתימות במודיעין ובכלל. פנו אלינו בטלפון  073-7826176 או כאן באתר ונשמח לסייע בפתרון הבעיה.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button