צילום קו צנרת בבני ברק

בית > מרכז מידע > צילום קו צנרת בבני ברק

גילוי מהיר של תקלות בצנרת עם צילום קו צנרת בבני ברק

בעיות בצנרת פעם היו צרה שהשביתה את שגרת החיים לחלוטין. היה צורך בחפירות ובשבירה של קירות ולא תמיד מומחים הצליחו לאתר את מקור התקלה. כיום, בזכות ציוד מתקדם אפשר לוותר על התענוג המפוקפק ולבצע צילום קו צנרת בבני ברק בזכות הציוד המתקדם שמחזיקות חברות מובילות כמו דודי משאבות בע"מ.

ערי המרכז מאופיינות בבנייה רבה לגובה ובעיר בני ברק מתווספת לכך גם צפיפות מחרידה ותחזוקה לקויה של מבנים ישנים שמאכלסים כמות אדירה של בני אדם. במצב הזה תקלות בצנרת הן בוודאי עניין תדיר ולכן חשוב לבצע צילום קו צנרת בבני ברק כדי להביא לזיהוי מהיר של כל תקלה ותקלה.

זיהוי ממוקד של מקור הבעיה

כשאנחנו מחפשים מה מקור התקלה בקו צנרת זה משול לחיפוש מחט בערמת שחת.
קווי צנרת יש בכל מקום מסביבנו ובעת תקלה, סתימה, נזילה או כל בעיה אחרת חשוב לזהות מאין בדיוק מתחילה התקלה. שבירת קירות כאמור אינה נחוצה אבל צילום קו צנרת בבני ברק הוא בהחלט דרך יעילה לדעת מה מקור התקלה.
שלב ראשון – בדיקה ואבחון על ידי צילום קו צנרת בבני ברק
בשלב הראשון נבדוק את הרטיבות ואת הנזילות וננסה לאתר את מקור התקלה.
כאן חשוב לבחור מצלמה מתאימה שתוכל לתת מענה ולזהות מאין נובעת התקלה, דבר שישפיע כמובן על המשך הטיפול. בהקשר זה חשוב לתת את הדעת האם זו צנרת ביוב או צנרת מים, מה עומקה ומה מצבה.

שלב שני – החלטה על אפשרויות הטיפול

בעזרת צילום קו צנרת בבני ברק נוכל כאמור לאתר נזילות, סתימות, כיפופים, שברים, ליקויים בהתקנה או הרכבה לא נאותה של מערכת הביוב.
בעת הצילום יש לבחור האם נשתמש במצלמה או בסיב אופטי או אם מדובר על צינורות ארוכים נשתמש במצלמה רובוטית. ברשותנו כל הציוד המקצועי לביצוע צילום קו צנרת בבני ברק.

שלב שלישי – צילום ותיקון הצנרת          

אחרי שגילינו מה מקור הבעיה חשוב לבצע את התיקונים הנדרשים.
צוותי העבודה המקצועיים של קבוצת דודי משאבות מים יעניקו טיפול מהיר ומקצועי לצנרת עם תיעוד מתאים של הליקויים כך שתוכלו לפנות לבית המשפט ולביטוח הבית.

שלב רביעי – טיפול בנזקים ותחזוקה בעתיד

כמו כל דבר גם את צנרת הבית יש לתחזק בצורה נאותה כדי להבטיח מניעה של תקלות. טיפול שוטף ותחזוקה קבועה יאפשרו לכם בכך וצוותי העבודה של דודי משאבות מים יעניקו לכם הדרכה מקצועית כיצד לשמור על הצנרת הביתית.

פונים למקצוענים

קבוצת דודי משאבות מים מעניקה ללקוחותיה שירות מעולה ומקצועי בכל מה שקשור לאינסטלציה, משאבות וצנרת המים. צרו עמנו קשר בטלפון 073-7826176 או דרך אתר האינטרנט ונשמח לעמוד לרשותכם

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button