צילום קו צנרת בגבעתיים

בית > מרכז מידע > צילום קו צנרת בגבעתיים

צילום קו צנרת

טכנולוגיות אף פעם לא עוצרות וזה במפתח להתפתחות האנושית. תקלות בצנרת למשל יכולות להיות מטופלות ומאותרות על ידי מכשור מתקדם שמונע את הצורך בחפירות מורכבות, שבירת קירות או הרמת המדרכה. במקום זה אפשר לצלם את קו הצנרת וכך לאתר כשלים ותקלות במהירות רבה.
 קבוצת דודי מערכות מים מחזיקה ציוד מתקדם שמאפשר לה לבצע צילום קו צנרת בגבעתיים וכך להביא לפתרון לכל תקלה תוך זמן קצר בעלויות נמוכות יחסית.

זיהוי מדויק של מקורות הכשל

כמו בכל עיר גם בעיר גבעתיים יש מערכת מסועפת של צינורות שנמצאים בבניינים, דירות וכמובן מרחבים עירוניים ציבוריים. בכל סימן של כשל או תקלה בצינור חשוב לתת את הדעת במהירות למקור הבעיה וכמובן לדייק בכך.
תודות למכשור המתקדם צוותי העבודה שלנו יכולים לאבחן את התקלה ללא שבירת קירות או חפירות מיותרות. המצלמות המשוכללות שלנו יזהו מיד את מקור התקלה.

שלב ראשון- לאבחן נכון

אז זיהיתם רטיבות או נזילה.
הצוות המקצועי שלנו יגיע ויבחן על איזו צנרת מדובר: האם צנרת מים או צנרת ביוב. במסגרת האבחון נתייחס לעומקה של הצנרת ולמצב הפיזי שלה ונעשה שימוש בציוד שמתאים לטובת צילום קו צנרת בגבעתיים. במסגרת השימוש במכשור מתקדם אנו משתמשים בצנרות ארוכות במיוחד במצלמה רובוטית, סיב אופטי ועוד סוגים אחרים של מצלמות מתקדמות.

שלב שני – איך נבחר את הטיפול המתאים?

המצלמה המתקדמת מאפשרת לזהות חסימה בכל סוגי הצינורות או כיפופים שמקשים על מעבר נוזלים וגם תקלות מו הרכבה לא נכונה של קו הביוב כולו או ו המים. תודות לאיסוף מידע יעיל נוכל לאבחן מה התקלה ולמצוא את הטיפול המתאים לה.

שלב שלישי – השגת תיעוד מלא

צילום קו צנרת בגבעתיים מאפשר לנו לקבל מידע חשוב וגם לתעד את הליקויים.
עם התמונות והתיעוד המלא שבילים גם בבית המשפט תוכלו להגיש תביעה לחברות הביטוח.

שלב רביעי – השגת פתרון מלא וביצוע תחזוקה שוטפת

רגע לפני שחוזרים לשגרה נבצע החלפה או תיקון של כל הצינורות שנמצאה בהם בעיה. את אופן הטיפול נבחר לפי אופי התקלה ובהתאם למצב של הצינור כפי שנצפה במצלמות שלנו.
אנחנו מציעים גם שירות של תחזוקה קבועה לכל קווי הצנרת עם צילום מדויק שמאפשר למנוע תקלות בעתיד וכך לחסוך לא רק הוצאות גבוהות אלא גם עוגמת נפש.

אנחנו מחויבים אליכם!

דודי מערכות מים מבצעת באופן מקצועי צילום קו צנרת בגבעתיים והסביבה תוך מחויבות ללקוחותיה ומתן שירות מקצועי. זקוקים לשירותים המיוחדים שלנו? השאירו פרטים באתר ואנו ניצור עמכם קשר בהדם.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button