צילום קו צנרת ברמת גן

בית > מרכז מידע > צילום קו צנרת ברמת גן

איתור מהיר של תקלות בצנרת עם צילום קו צנרת ברמת גן

הטכנולוגיות שלא מפסיקות להשתכלל מרחיבות מאוד את מנעד האפשרויות שלנו בכל התחומים. גם כשיש תקלה כלשהי בצנרת ניתן, וכדאי כמובן, להשתמש במכשור חדיש – אם בעבר כל בעיה חייבה חפירות מורכבות, פירוק קירות או הרמת מדרכות כדי לזהות את המקור שלה, היום אפשר פשוט לצלם את קו הצנרת ולאתר כל כשל במהירות ובקלות. לרשות קבוצת דודי מערכות וhttps://dudiwaterservice.co.il/product-category/קטלוג-משאבות-מים/ ציוד מתקדם במיוחד, ובהתאם אנחנו יכולים להציע צילום קו צנרת ברמת גן ומציאת פתרון מתאים לכל בעיה בזמן קצר ובמינימום עלות.

זיהוי מדויק של מקורות הכשל

ברמת גן, כמו בכל עיר מודרנית, ישנם שלל קווי צנרת – גם בתוך הבניינים והדירות וגם במרחבים הציבוריים. כשיש סימן כלשהו לכשל בצינור, למשל כתם רטיבות או הצפה, חשוב לזהות מהר ככל האפשר, ובמדויק כמובן, את הגורם לבעיה. עם דודי מערכות אין צורך לשבור את הקיר, לפרק את המרזב או לחפור במרפסת – בעזרת המצלמות הייחודיות שבהן אנחנו משתמשים נגיע לאיתור מדויק ו-ודאי של מקורות הכשל.

שלב ראשון – אבחון

הצוות המיומן שלנו מגיע למקום שבו ישנה רטיבות, בוחן את השטח ובודק באיזו צנרת מדובר – מים או ביוב. כמו כן כולל האבחון הראשוני התייחסות לעומק הצנרת ולמצבה, כך שאפשר יהיה להשתמש בציוד המתאים ביותר לצורך צילום קו צנרת ברמת גן. בין השאר אנחנו נעזרים במצלמות רובוטיות (לצנרות ארוכות), סיבים אופטיים ועוד סוגים של מצלמות ייעודיות.

שלב שני – בחירת הטיפול הנכון

באמצעות המצלמות המשוכללות ניתן לזהות חסימות בכל סוג של צינור, כיפופים שמונעים מעבר נוזלים, נזילות, שברים ואפילו הרכבה לא תקינה של קו ביוב או קו מים. לאחר שנאסוף את כל המידע הרלוונטי נוכל לדעת מהו הטיפול המתאים בבעיה.

שלב שלישי – תיעוד מקיף

צילום קו צנרת ברמת גן מספק לצד המידע יקר הערך גם תיעוד מלא של הליקויים.
התמונות המפורטות וחוות הדעת המקצועית שלנו יכולות לשמש אתכם לצורך הגשת תביעה לחברת הביטוח והן קבילות גם בבתי המשפט.

שלב רביעי – פתרון הבעיה ותחזוקה שוטפת

השלב הבא בדרך חזרה לשגרה המבורכת הוא תיקון או החלפת הצינורות התקולים. הבחירה היא בהתאם לאופי התקלה ולמצב הכללי של הצינור.
כמו כן אנחנו מספקים שירותי תחזוקה שוטפת לקווי צנרת על בסיס צילום מדויק, וכך להקדים תרופה למכה ולמנוע עוגמות נפש.

מקצוענות ומחויבות

קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים מבצעת כל צילום קו צנרת ברמת גן במקצועיות ומתוך מחויבות מלאה ללקוח. השירות ניתן בזמינות גבוהה.
על-מנת להיעזר בנו מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר ואנחנו ניצור אתכם קשר תוך זמן קצר.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button