רעשים בצנרת הבניין בגבעתיים

בית > מרכז מידע > רעשים בצנרת הבניין בגבעתיים

טיפול ברעשים בצנרת בגבעתיים לשקט ואיכות חיים

צנרת הבית- כולם יודעים שהיא שם אבל בדרך כלל היא שקטה ובלתי מורגשת. עם זאת, לעתים עקב תקלות או בעיות אנחנו עלולים להבחין בה עם קולות ורעשים מוזרים שמגיעים מתוך הצנרת ומפריעים לאיכות החיים של דיירי הבית.

שלב ראשון- איך נאתר את הבעיה

טיפול בתופעה מטרידה של רעשים בצנרת בגבעתיים מחייב הבנה של מקור הבעיה.
אפשרות אחת יכולה להיות רעשים עקב בידוד לא מספק של צנרת הבית או תכנון לא נכון של כל מערכת האינסטלציה. המנגנון הוא די פשוט: צנרת שפכים מנקזת את המים ומעבירה אותם לביוב ולקרקע. רעשים בצנרת הבניין בגבעתיים עלולה להיות אפוא תוצאה של כמות המים והפסולת שעוברת בצנרת כמו גם ביוד הצנרת, אופן התקנת בצינורות, גובה המבנה, מנגנון הסגירה של הצינורות וסוגי הצינורות בבניין.

שלב שני- איך מטפלים ברעשים בצנרת?

יש כמה שיטות לטיפול בתופעה של רעשים בצנרת בגבעתיים וביניהם פתיחת הקיר, קיבוע הצינור הבעייתי בבטון, בדיקת הרעידות מהצינור, תוספת חומרים שייצרו מעטפת סביב הצינור, הוספת חומר מבודד או במקרים נדירים העתקת הצינור למקום אחר במבנה. העלויות של פעולות מהסוג הזה עלולות להיות גבוהות ולעתים הן הסיבה להעתקת המגורים למקום אחר.

שלב שלישי- מה אנחנו מחשיבים כרעש?

החוק בישראל מגדיר מהו הגובה של הרעש שנחשב לתופעה מטרידה.
בזה נכללים רעש בבניין או כזה שמגיע מצנרת הבניין. לרעשי צנרת יש תקנים וכל חריגה מהתקנים מחייבת התייחסות מקצועית. בשאלה האם מדובר ברעש מטריד מבצעים בדיקה מקצועית על ידי חברה שמוסמכת לכך והיא בוחנת מה גובה רעש והאם יש לטפל בו.

מי שאחראי לבצע את התיקונים הללו בדירות חדשות הוא כמובן הקבלן ולכן אם נכנסתם לדירה חדשה חשוב לשים לב לרמת הרעש מהצנרת כדי לקבל ממנה מענה מהקבלן. אל תזניחו את התופעה של רעשים בצנרת הבניין בגבעתיים כי היא עלולה לעלות לכם לא מעט כסף בהמשך. אם הקבלן מסרב לקחת אחריות ניתן לפנות לערכאות משפטיות עם דוח האקוסטיקה שבו מפורט מפגע הרעש בצנרת.

קצת עלינו

דודי משאבות מים היא חברה מקצועית לביצוע בדיקות רעשי צנרת בגבעתיים וסביבתה. החברה מעניקה ללקוחות טיפול מהיר ומקצועי לכל תקלה או תופעה של רעשי צנרת ונשמח לעמוד גם לרשותכם באתר האינטרנט של חברתנו או במסגרת ייעוץ עם מומחי החברה. פנו אלינו דרך האתר ותקבלו מענה בהקדם.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button