רעשים בצנרת הבניין בחולון

בית > מרכז מידע > רעשים בצנרת הבניין בחולון

טיפול ברעשים בצנרת בניין בחולון

הדבר האחרון שאנחנו רוצים לדעת הוא מתי השכנים שלנו משתמשים במערכת הביוב שלהם. כמה לא נעים לשמוע רעשים בצנרת הבניין בחולון, אצלינו בבית. לעיתים הצנרת עוברת בתוך קיר הסלון או אחד החדרים והרעשים בהחלט לא נעימים.
חשוב לאבחן מדוע זה קורה וכיצד ניתן לשנות את רוע הגזירה. דודי מערכות ומשאבות מים ישלחו אליכם הביתה מומחה וצוות לפתרון הבעיה.

שלב ראשון – אבחון מדויק

חיסול מטרד הרעש מתחיל באבחון נכון.
יש כמה אפשרויות כגון:
בידוד לא מספיק לצנרת הבנייןעבודת אינסטלציה גרועה בשלבי הבנייה עקב תכנון לקויסוג צנרת לא מתאיםעיגון לא מספק של הצנרת שגורם לרעידות בעת הזרמת מים ומוצקים בצינור
איש צוות של דודי מערכות הוא האדם המתאים לביצוע האבחון. ניסיון רב שנים בטיפול ברעשים בצנרת הבניין בחולון הכשירו אותו לאבחן את הבעיה אצלכם.

שלב שני – הצעות לפתרון

משניתן האבחון יוחלט מהו הפתרון הנכון לסוג הבעיה שהתגלתה.
לא תהייה אלטרנטיבה אלא לפתוח את הקיר ולטפל במפגע. הטיפול הפשוט יותר הוא נקודתי בצינור עצמו. אם חסר בידוד אקוסטי אז יש צורך לעטוף את הצנרת בחומרים המתאימים כך שתיווצר שכבה אקוסטית שתעמעם את הרעש.
לאחר מכן הצינור יבוטן למקומו והרעידות יפסקו.  לחילופין, להחליף לגמרי את הצינור באחר שהוא מראש עשוי חומרים מבודדים. פתרון זה אופייני יותר למניעת רעשים בצנרת הבניין בחולון בבתים ישנים שנבנו מחומרים ללא בידוד.
מקרים קשים יותר יצריכו ביטול קו הצנרת הקיימת והעתקתו לאזור אחר בצורה שלא מהווה מפגע רעש.

שלב שלישי – האם יש חריגה ברמת הרעש?

רעש הוא מפגע שניתן למדידה. בדיקת עוצמת הרעש חשובה כדי לוודא שהיא איננה חורגת מהתקן.
במידה ויש חריגה אפשר לחייב את קבלן הבניין, במסגרת תקופת האחריות, לתקן את המפגע. גם כאן חשוב לוודא שהמדידה מתבצעת בצורה מקצועית כדי לבוא אל הקבלן עם אבחון מושכל.
מכלול הטיפול על כל שלביו הם המומחיות של דודי מערכות ומשאבות מים בע"מ.
אל תהססו, התקשרו אלינו כדי שתוכלו לישון בשקט.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button