רעשים בצנרת הבניין בקריית אונו

בית > מרכז מידע > רעשים בצנרת הבניין בקריית אונו

רעשים בצנרת הבנין

לא אתם לא מעוניינים לשמוע מתי השכן שלכם עושה שימוש בניאגרה שלו. אכן מאוד לא נוח לנו לשמוע רעשים בצנרת הבניין בקרית אונו. מצבים קשים במיוחד יכולים להיגרם כאשר הצנרת עוברת בקיר הסלון או אחד החדרים האחרים. דעו לכם שאין מדובר בגזירת גורל וניתן לשנות את פני הדברים. דודי מערכות ומשאבות מים יכולים לשלוח לביתכם מומחה וצוות שיסייעו לכם לפתור את הבעיה.

שלב ראשון – לאבחן את הבעיה במדויק

כדי להתמודד עם הרעשים יש להתחיל באבחון נכון של הבעיה. במקרה הזה ישנן מספר אפשרויות:

  • מצב בו אין בידוד מספק לצנרת הבניין
  • נעשתה עבודת אינסטלציה גרועה בשלבי הבנייה בשל תכנון לקוי
  • שימוש בסוג צנרת לא מתאים
  • קיים עיגון לא מספק של הצנרת הגורם לרעידות בזמן הזרמת מים ומוצקים העוברים בצינור

אחד מאנשי הצוות של דודי מערכות הוא בהחלט האדם המתאים לביצוע האבחון, מאחר ומדובר בחברה עם נסיון רב שנים בטיפול ובאיתור רעשים בצנרת הבניין בקרית אונו.

שלב שני – הפתרונות האפשריים

למן הרגע שבו אובחנה הבעיה יוצע לה פתרון מתאים. ככל הנראה נצטרך לפתוח את הקיר ולטפל בבעיה. טיפול אפשרי הוא נקודתי ומתמקד בצינור עצמו. במידה וחסר בידוד אקוסטי הרי שקיים צורך בעטיפת הצנרת בחומרים המתאימים ויצירתה של שכבה אקוסטית לעמעום הרעשים. ביטון הצינור למקומו יביא להפסקת הרעידות. קיימת גם האפשרות להחלפת הצינור לחלוטין בצינור העשוי מחומרים מבודדים, הדבר נכון במיוחד עבור מניעת רעשים בצנרת הבניין בקרית אונו כשמדובר במבנים ישנים שנעשה בהם שימוש בחומרים ללא בידוד. במקרי קיצון יש צורך בביטול קו הצנרת הקיים והעתקה שלו לאזור אחר כך שלא ימשיכו מפגעי הרעשים.

שלב שלישי – לוודא שאכן קיימת חריגה ברמת הרעש

רעשים הם מפגע בר מדידה. לכן מומלץ לבדוק את עוצמתם כדי לוודא שאינם חורגים מהתקן. במידה וקיימת חריגה ניתן לחייב את קבלן הבניין בתקופת האחריות לתקן את המפגע. בניינים הנמצאים בשנת הבדק שלהם טוב יעשו אם יפנו לאיש מקצוע כדי לוודא זאת ולהגיע אל הקבלן במידת הצורך עם אבחון מקצועי.

אנו בדודי מערכות ומשאבות מים בע"מ נותנים את כל השירותים הנדרשים. צרו עמנו קשר כדי להבטיח את השקט שלכם.

pr

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button