רעשים בצנרת הבניין ברמת גן

בית > מרכז מידע > רעשים בצנרת הבניין ברמת גן

בידוד אקוסטי לצנרת

הצנרת בכל בניין היא כמובן מרכיב הכרחי בו, אבל כזה שלא רואים אותו וגם אין סיבה לשמוע אותו. אם בכל זאת יש רעשים בצנרת הבניין ברמת גן התוצאה היא פגיעה בשלווה שהדיירים מצפים לה ולכן חשוב להזמין מומחים לפתרון הבעיה. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים תבחן את המצב ותייעץ לכם כיצד לטפל במפגע הרעש.

שלב ראשון – איתור הבעיה

רעש בצנרת בניין ברמת גן עלול להיות תוצר של בידוד לקוי. גורם אפשרי נוסף הוא תכנון לא נכון של מערכת האינסטלציה במבנה. הפרמטרים שמשפיעים על הרעש רבים וביניהם הגובה של הבניין, סוגי הצינורות, אופן התקנתם ועוד – ולכן נדרש אבחון מקיף.

שלב שני – פתרונות אפשריים

רעשים בצנרת הבניין ברמת גן הם לא גזירת גורל. לאחר איתור הבעיה, נמליץ לכם על פתרון: פתיחת קיר, ייצור צינור בעייתי בעזרת בטון, הוספת עיטוף יעיל לצינור, התקנה של חומרים מבודדים ובמקרים מסוימים גם העתקת צינור ממקום אחד למקום אחר.

שלב שלישי – מדידת רמת הרעש

הפתרונות האפשריים עלולים להיות יקרים, ולכן חשוב גם לבדוק את רמת הרעש.
בהקשר זה כדאי לדעת שישנו תקן מחייב לרמת רעש מצנרת בניין, ואם אצלכם נוצרה חריגה מהתקן – ייתכן שמדובר בליקוי בנייה. במקרים אלה, כשמדובר על דירה חדשה שעדיין נמצאת תחת אחריות, הקבלן מחויב לטפל בכך, וזאת לאחר שתגישו לו דוח מפורט שנערך ע"י מומחים בתחום.

היענות מהירה לכל קריאה, בדיקות מקצועיות

בכל מקרה של רעשים בצנרת הבניין ברמת גן שפוגעים באיכות החיים שלכם, תוכלו להיעזר בנו כדי להבין מהן הדרכים לפתרון הבעיה ומהי העלות שלהן.
במידת הצורך גם נכין עבורכם דוח שאותו תוכלו להציג בפני הקבלן. קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים הינה בעלת ניסיון רב, מחויבת לזמינות גבוהה ומקפידה על יושרה מוחלטת ללא פשרות. ניתן לפנות אלינו עם כל שאלה או צורך דרך האתר, בנוחות ובפשטות, ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם – ונעזור לכם ליהנות מהשקט המיוחל בכל חדרי הבית.

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button