שיפוץ משאבות בבני ברק

בית > מרכז מידע > שיפוץ משאבות בבני ברק

שיפוץ משאבות במקום החלפה

גם אתם אוהבים לעשות מקלחת חמה? או אולי אמבטיה?. אבל מה קורה אם אתם מתגוררים בבניין ישן בעיר בני ברק ולחץ המים של הבניין הולך ונהיה נמוך יותר עם השנים? ייתכן מאוד כי יש לכם תקלה במשאבת המים של בניין, שגורמת לכך שלחץ המים יהיה נמוך.
זה אולי נשמע כתקלה פשוטה יחסית שאפשר למשוך אותה לאורך זמן, אך בואו נודה בכך, לחץ מים נמוך פוגע באיכות החיים שלכם בדירה, ואף אחד לא רוצה להתקלח עם זרם מים בלחץ נמוך.
כמו כן, לחץ מים נמוך פוגע באיכות הצנרת, מה שעשוי ליצור סתימות בצנרת של הבניין.
כיום, אין כבר צורך להחליף את המשאבה כל כך מהר, וניתן להיעזר בטכנולוגיה מתקדמת ובחברה מקצועית שמנוסה בהפעלה שלה על מנת לתקן את המשאבה, כדוגמת  קבוצת דודי מערכות מים.

שלב ראשון- אבחון הבעיה

בבניינים גבוהים וישנים יחסית כמו הבניינים שבעיר בני ברק, חובה לבדוק אחת לתקופה את לחץ המים בבניין ולוודא שהוא תקין.
אם יש בעיה של לחץ המים, ככל הנראה זוהי תוצאה של עייפות החומר של המשאבה שלא עברה שיפוץ או תחזוקה או משאבה שאינה תואמת לצרכי הבניין.

שלב שני- אפשרויות הטיפול

אתם יכולים לטפל בבעיה על ידי החלפת המשאבה, מה שעשוי להגיע לעלויות גבוהות, ואתם גם יכולים לבחור לשפץ את המשאבה, כפי שציינו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שתופעל על ידי חברה מקצועית שלה יש את כל הידע והניסיון הדרוש, כדוגמת קבוצת דודי מערכות מים.

שלב שלישי- הפתרון

לקבוצת דודי מערכות מים יש את היכולת לספק לכם פתרון מקיף ומלא לבעיית לחץ מים שנגרמת כתוצאה מלחץ מים נמוך, באמצעות שיפוץ של משאבות ישנות שהותקנו בבניין שלכם לפני שנים רבות, או לטפל במשאבות שאינן מתאימות לבניין.
המומחים מטעם החברה יכולים לשפץ את המשאבה ובכך לחסוך לכם עלויות רבות ברכישה של משאבה חדשה.

שיפוץ משאבות כמומחיות מובילה שלנו!

אחת המומחיות אצלנו בקבוצת דודי מערכות מים הנה שיפוץ של משאבות מים ישנות, הקבוצה יודעת להעניק לכל לקוחותיה את השירות הטוב ביותר, האיכותי ביותר, והמקצועי ביותר, כך שלחץ המים בבניין שלכם תמיד יהיה תקין!

pr

כתובת קשורות

לפתיחת קריאות שירות אנא השאירו פרטים:

התחל שיחה
צריכים עזרה?
לשאלות ותשובות אונליין מטכנאי
רוצים להתייעץ עם טכנאי? התחילו השיחה ואשמח לעזור!
Call Now Button